2733
2734
کسی که تاپیک میزنه نظر میخواددیگه هرکسی بایک طرز تفکر نظری میده

اخه وقتی کسی  جدی هست یه تاپیکی میزنه چرا شوخی بی ربط میشه یا چرا اگه از تاپیک خوششون نمیاد میان داخل 😐😐

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قاضیا میان حکم میدن .مثلا طرف گفته نی نی یارو تگ کنید .این کاربرا میان میگن حق با توئه یاحق باااون ی ...

هرکی اذیتت کرد فحش بده در برو تو واقعیت که نمیتونیم لااقل اینجا تخلیه شیم😄

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍
2728
یه عده هم تافته جدا بافته میشن دقیقا مثل شما😏انگار طرف خودش بلد نیست جواب بده

دلم واقعا براش سوخت چون همسرش از دست داده بود و مورد قضاوت یه عده مثل شما قرار گرفته بود هرچند که من همونجام بی احترامی نکردم.

اخه وقتی کسی  جدی هست یه تاپیکی میزنه چرا شوخی بی ربط میشه یا چرا اگه از تاپیک خوششون نمیاد میا ...

همون طور که درفضای واقعی باخیلی ازادمهانمیتونیم کناربیایم توفضای مجازی هم بعضی ازرفتارا اذیتمون میکنه بیخیال باش 

نه توآنی که همانی ،،،نه من آنم که تودانی☺
هرکی اذیتت کرد فحش بده در برو تو واقعیت که نمیتونیم لااقل اینجا تخلیه شیم😄

نه بابا گیر نی نی یار میفتیم 😂نه شوخی کردم من واقعا نمیتونم مثل بی شخصیتا رفتار کنم چون اینطوری تربیت شدم 😐به خود نی نی یار بگیم حسابشون میرسه

استارتر از اون عده ی خیلی منطقی و بی طرف هست که همیشه سرش تو کار خودشه و خیلی عادل و مهربانه🙄☺

نه من تو این تاپیکا نمیرم معمولا ولی شده بود یه بار تو تاپیکم اتفاق افتاده باشه به خاطر همون الان یادش افتادم .عادل و مهربان هم نیستم و همین طور قاضیم نیستم😏

2740