2733
2734
متن من دارو مصرف کردم بر اساس محاسبات خودم باید وارد 5 شده باشم روز 30 دوره بی بی چک مثبت شد آز هم 200 بود امروز دو روز تاخیر رفتم سونو واژینال ساک دیده نشدتکرار آز دادم شده بود 460 ریر دلم هرز گاهی درد مثل پری دارم دکتر گفت دوباره باید از بدی و اگه درد شدید داشتی برو سونو داپلر شاید خارج رحمی باشه تاریخ آخرین پریودم 19 اسفنده
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امان از دست این دکترا. بابا پنج هفته خیلی زوده.حداقل تا هفت یا هشت هفته باید صبر کرد بعد رفت سونو. این دردهای خفیف هم ک عادیه چون رحم داره جا باز میکنه یکم آدم درد داره.چقد استرس میدن ب آدم.
خدایا شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررت
2740
زوده الان اصلا چرا دکتر انجام داد سونو رو? البته یک دکتر ناشی هم برا من انجام داد گفت اصلا امیدوار نباش هیچی نمیبینم ،ولی دو هفته بعد توی سونو دیدنش
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
تا اونجایی که من میدونم الان خیلی زوووده افزایش بتا که عالی بود. بعد 48 ساعت دوبرابر شد دیگه چقدر دکترت عجله داره تا آخر هشت هفته نیازی به سونو نیست مبارکت باشه اصلا اصلا اصلا نگران نباش بسپارش به خدایی که بهت هدیه اش کرد
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]