2737
2739
عنوان

مهلقا جابری

317 بازدید | 14 پست

به جز عمل صورتش،بدنشم عمل کرده؟

اخه معمولا بعد لاغری یه قسمت هایی که شل شه یا کوچیک شه بدون عمل بزرگ نمیشه .چه جوری برای مهلقا جابری اینجوری نیس؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

صابری کدومه جابری کدومه؟ قاطی کردم

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا کوبیده ساخته اما گردن نمیگیره عکس های تو نت قبل عمل و نگاه کنی عین مرتضی پاشایی بوده 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

یعنی چی لاغری عمل...

اصلا متوجه نشدم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

خب شاید از اول لاغر بوده

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊

عمل هم باشه خیلی خوب جواب داده براش خیلی خوشکلهگگگ

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738

من قبلا خیلی دوسش داشتم ولی وقتی فهمیدم همه چیش فیکه حتی رنگ چشماش دیگه ازش زده شدم واقعا تو چشم من هیچ گونه زیبایی نداره

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
من قبلا خیلی دوسش داشتم ولی وقتی فهمیدم همه چیش فیکه حتی رنگ چشماش دیگه ازش زده شدم واقعا تو چشم من ...

خب مگه همه مدل ها اینجوری نیستن؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
صابری کدومه جابری کدومه؟ قاطی کردم

اصن صابری نداریم .

یه مهلقا باقری داریم که زن جواد عزتیه.

ی دونم مهلقا جابری

خب مگه همه مدل ها اینجوری نیستن؟

من فکر میکردم زیبایش نچراله

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
اصن صابری نداریم . یه مهلقا باقری داریم که زن جواد عزتیه. ی دونم مهلقا جابری

اها. 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2706