2737
2734

من دختری 29 سالم که حدود 9 ساله سوزش های وحشتناکی اطراف واژن و داخلش دارم و کلی دکتر زنان و پماد و دکتر پوست رفتن و بی فایده بود و آخرین تشخیص این بوده که عصبای اون منطقم مشکل داره و سیگنال اشتباه میده و این حس سوزش عجیبو و وحشتناک و دارم و دکتر روانپزشک و روانشناس میرم و دارو مصرف میکنم و گفتن اسم بیماریت ولوودینا هست ؛ ولی هنوز نتیجه ای ندیدم ؛خواهش میکنم اگه کسی این بیماری و داره یا کسایی رو میشناسه که این حالتن مارو بهم معرفی کنن که ببینم کی تونسته درمان بشه 

خدایی الهی خیرتون بده کمکم کنید .🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخخخخی چ بد😔خدا شفات بده گلم برات صلوات فرستادم

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2731

خدا شفات بده عزیزم

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2738
2706