2737
2739
عنوان

ماشین ظرفشویی دارا بشتابید

681 بازدید | 49 پست

خانما ۶ساله تقریبا هرروز ماشین ظرفشوییم روشنه، الان حدودا یک ماهی میشه خوب نمیشوره و موقعی که میخوام ظرفارو در بیارم از ماشین انگار روشون شکر قهوه ای خشک پاشیده شده و اصلا تمیز نیست🤔😕 از نمک و پودر پریل استفاده میکنم ، قرص جرمگیر ناتار هم براش گرفتم سه چهارروز پیش اینم فایده نداشت😕 پره های ماشین رو میشه دراورد بازکرد؟ شاید داخل پره ها رسوبه؟🤔

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پوه هاشو در بيار چك كن ببين تميزن يا نه اگه چيزايي گير كرده تو سوراخاش با كمك موچيني چيزي در بيار

فيلترشم در بيار تميز بشور بنداز سر جاش

بجاي پريل هم از فيري استفاده كن

2728

اره درمیاد احتمالا از همونه.دربیار و کامل بشورش.تو اینستا یه تعمیرکار هست که کلی راهکار نشون میده اتفاقا دیروز یه کلیپ در مورد این گذاشته بود فکر کنم اسم‌پیجش farzan

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2738

برا منم تميز نميشست يه مدت

پره هاشو در آوردم

نميدونم بطري يا چي گذاشته بودم توش كه روكش نايلون داشته

اون نايلون ها تيكه تيكه شده بود رفته بود تو سوراخاي پره ها

همه رو تميز كردم  درست شد

پوه هاشو در بيار چك كن ببين تميزن يا نه اگه چيزايي گير كرده تو سوراخاش با كمك موچيني چيزي در بيار ف ...

فیری و فینیش خیلی گرونن برای مصرف روزانه بعد از اتمام شستشو هم خیلی بوی تند شوینده میدن

2706