2733
2734

من ۱۸ سالمه حدودا ۲.۳ ماهه این حسو دارم 

حالم به شدت بده اصلا نمیخوام با هیشکی حرف بزنم یا چهره کسیو ببینم حتی پدر مادرمم که حرف میزنن دلم میخواد بهشون بگم ساکت شن 

تمام روز تو اتاقمم گوشی بازیم نمیکنم یا خوابم یا فقط چشامو میبندم و فکر میکنم یا خیره میشم به یه جا همین 

پیش مشاور نمیخوام برم چون اصلا دلم نمیخواد ب کسی رو در رو صحبت کنم حالم بهم میخوره 

رشته و دانشگاهی که ۱۲ سال براش نقشه میکشیدم قبول شدم ولی حال دلم اصلا خوب نیست و انگار هیچی برام مهم نیست

بخدا حتی غذاهم نمیتونم بخورم چون از نظرم هیچی خوشمزه نیست و فقط به زور یه چیزی میخورم که سیر شم 

نمیدونم چیکار کنم شماها اولین کسایی هستید که دارم اینارو براش میگم

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من

چیکار باید کرد واقعا؟

هر روز داره بدتر از دیروز میشه

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم

کسی غیر خودت نمیتونه کمکت کنه

همه کم و بیش همین هستیم

کتاب بخون.خیلی خوبه

عبادت و خوندن قرآن و گوش دادن به یه سخنران خوب که بهش علاقه داری هم خوبه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
چیکار باید کرد واقعا؟ هر روز داره بدتر از دیروز میشه

سلام شب  بخیر سرکار خانم متاسفانه یکی از علائم بعد از کرونا افسردگی است و دلیل این افسردگی هم به خاطر رسیدگی و ابراز احساسات از طرف اطرافیان است است و چون این رسیدگی و ابراز احساسات در مقابل آن کمتر بود الان احساس افسردگی می کنیم و نگاه ها را کمتر بخورد حس می کنیم

2740

من کلا ادمی هستم ک با تنهایی و کنار همسرم بیشتر بهم خوش میگذره و از شلوغی خرید مهمونی خوشم نمیاد ادم افسرده ای هم نیستم خعلی ام تو خونه با انرژی ام کنار همسرم فیلم میبینم حرف میزنیم درد و دل میکنیم باهم چیزای جدید از اینستا یاد میگیریم و درست میکنیم فقط اخر هفته ها قبل کرونا دو سه ساعتی یکی از دوستانمون میومد پیشمون از خانوادهامونم کلی دوووریم و دوتایی کیف میکنیم

به خاطر ضعف شدیدی هست که توکرونا بدن میگیره آمپول های تقویتی نرو بیون قرص مولتی ویتامین مینرال ویتام ...

اخه من قبل کرونام این کارارو نمیکردم 

ینی اینا واقعا تاثیر داره رو حال روحیم؟

من کلا ادمی هستم ک با تنهایی و کنار همسرم بیشتر بهم خوش میگذره و از شلوغی خرید مهمونی خوشم نمیاد ادم ...

خب همسرتون خیلی فرق داره تا پدر و مادر

منم قبل کرونا دوستامو داشتم فامیلارو داشتم خیلی باهاشون حالم خوب بود ولی همشون یهو رفتن و تنها شدم 

الان چن هفتست به هیچکس زنگ نزدم با هیشکی صحبت نکردم ینی کسیو ندارم که باهاش حرف بزنم فقط مامانمه که اونم کلا دنیاش بامن فرق داره 

خب همسرتون خیلی فرق داره تا پدر و مادر منم قبل کرونا دوستامو داشتم فامیلارو داشتم خیلی باهاشون حالم ...

من همسزم خعلی درکم میکنه یعنی دنیای منو فهمیده و بهش احترام میذازه تا همیشه بهم خوشبگذره تقریبا همو قهمیدیم و زندگی خوشع واسمون ایشالا حال توام خوب میشه