2733
2739
عنوان

چای خوش طعم و عالی

1855 بازدید | 28 پست

بچه ها سلام دیدین خونه بعضی ها میرین چای همچین به جیگرتون میچسبه .مثلا من چای خور نیستم ولی بعضی جاها ک میرم دوست دارم کل چاییشونو بخورم .مارک خوب چای چیه خواهشا فقط برند چای خوب بگید کار به مخلفات چایی ندارم .

پ.ن: لطفا رو چایی ک میخورید تعصب نداشته باشید و فکر کنید چاییتون دیگه آخر دنیاس😂

چکش سبز میگیرم خوبه طعم رنگش.

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میرم خونه مادرشوهرم واقعا خوش طعم پرسیدم میگه چای سیلان اما محمود یا شهرزاد هم یکم قاطیش میکنم این سری میخوام منم سیلان بگیرم ببینم مال منم اون طعمی میشه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2728

من دوغزال مشکی عالیه با چای ایرانی مخلوط میکنم خیلی خوشرنگ الباویی و خوشعطر میشه

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
2738
چک سبز؟

ویرایش کردم

چکُش سبز

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡

چای بهاره گیلان. فله ای بابام از کارخونه میگیره. ارگانیک. عطر و بوش مستت میکنه. مهمونای من همه خوششون میاد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706