2737
2739
عنوان

شب سالگرد عروسیتون شوهرم کتکم زد 😭

2503 بازدید | 84 پست

سلام خانما خوبید من یه دختر ۸ ساله دارم شوهرم منو دخترمو کتک میزنه اول خودشو میزنه بعد مارو الکل و قلیان و سیگار می‌کشه روزی سه بار قلیون می‌کشه خیانتم می‌کنه ۱۰-۱۱ ساله باهاش ساختم دیگه نمیتونم کمکم کنید 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الکل مصرف میکنه اگه معتاد این رفتار ها کاملا طبیعی 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2738

😐😐😐😐بیچاره دخترت این وسط 

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
به خاطر دخترت بساز

ینی چی؟ الان دخترش خیلی خوشحاله تو این شرایط؟ خیلی خوب رشد میکنع؟اتفاقا بخاطر دخترش باید خودشو خلاص کنه

والا بچه بیچاره همچین باباییو نداشته باشه سنگینتره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
به خاطر دخترت بساز

دخترشم کتک می زنه. دیگه چه ساختی آخه؟

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2706