2733
2739
عنوان

کیا سابقه سنگ دارن بیاید لطفا

210 بازدید | 68 پست

یه سنگ ۹میل دارم توحالب دکترگفته ۱۰روز صبرکن دفع نشد باید عمل شه الان به خاطر کرونا میترسم برم بیمارستان کیا سنگ دفع کردن بیاید لطفا

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده

سنگ کلیه منظورته؟

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهرشوهر و برادرشوهر من داشتن... فقط باید بدویی ،،،دلستربخوری،،، با دمکرده خارشتر.....پله بالا وپای ...

نمیدونید سنگشون چه اندازه بوده

خدا کمکت کنه من چنتا توی  کلیم دارم .... یبار خونریزی کرد کلیم خراش داد مرگو دیدم .... 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2738
آب بخور راه برو سعی کن دستشوییتو نگه داری  فقط همین یه قطره گیاهی هم هست اسمش نمیدونم چیه از د ...

واسه چی نگه دارم اسمش سنکله

اره

ببین من دوماه پیش سنگ۸میلی دفع کردم دکترم گفت باید سنگ شکن بشی برام عکس نوشت عکسو که دید گفت یه شربت برات مینویسم زهرماره اگه میخوری بگو بنویسم اگه نه سنگ شکن گفتم میخورم عالی بود یعنی یه هفته خوردم افتاد سنگمو تکه کرده بود وافتاد

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
ببین من دوماه پیش سنگ۸میلی دفع کردم دکترم گفت باید سنگ شکن بشی برام عکس نوشت عکسو که دید گفت یه شربت ...

جدا اسمش چیه خداخیرت بده

2706