2733
2734

دوسال پیش ۴۰کیلو باکالری شماری تو یکسال کم کردم که ۲۰تاش به لطف زایمانم برگشت الان ارادم ضعبف شده ۴ماهه امروز فردا میکنم بیاید کمکم کنید بازم لاغر بشم بچه هم شیر نمیدم چیکار کنم خسته شدم فدم۱۶۸وزنم ۸۰کیلو 

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آفرین

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731

لعنت به رژیم بابا مگه دنیا چند روزه

منم کلی اضافه وزن دارم ولی عاشق غذا خوردنم

یعنی یا غذا درست میکنم یا میخورم یا تو فکرم برم چی درست کنم

همش میگم از فردا کم میخورم.....خوشبحال کسایی که زیاد میخورن و اندامشون عالیه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2738