2733
2739
عنوان

بیاین پشت سر کیمیا حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5851 بازدید | 269 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه خب به فامیل نمیرسه ولی سهمیه فرزند شهیدم خیلی زیاده شاید اگر سهمیه رو نداشتن پیراپزشکی ازاد میاور ...

نه اشتباه متوجه شدی دختر اون یکی داییمو میگم.. یعنی عموش شهید شده ولی کلی پشتش میگن با سهمیه ست و طفلی غصه میخوره... در مجموع خواستم بگم اصلااا اینقدری کمک مالی نمیشه که طرف خونه دوبلکس و ..‌ بگیره اصلا نمیفهمم اینا از کجا میاد

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
امشب دلم برا نقی سوخت . مخصوصا اون حرفایی که توی مینی بوس بهش زدن

دنیای واقعی پر از این تهمتاست پر

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2738
عزیزم این سریال یه سریال بسیار بسیار ارزشی هست. کارگردانش عالی کار کرده ندیده قضاوت نکن یه سریها ...

موضوع سریال خوبه مخصوصا شروع جنگ و اون حال و هوا دیدنی هم هست فقط کارگردان برای بزرگ سالی بازیگران واقعا کم کاری کرده انگار بیننده رو مسخره کنه،آ خه یعنی چی با یه عینک یا چند تار موی سفید بازيگرا رو پیر کرده این غیر قابل تحمل هست طرف صورتش عین آ ينه صافه بعد به میان سالی رسیده.

موضوع سریال خوبه مخصوصا شروع جنگ و اون حال و هوا دیدنی هم هست فقط کارگردان برای بزرگ سالی بازیگران و ...

فرزانه فقط گریمش خوب بود. و مهتاب مثلن پیر شد بازیگرش عوض شد اونم عادی بود

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
نه اشتباه متوجه شدی دختر اون یکی داییمو میگم.. یعنی عموش شهید شده ولی کلی پشتش میگن با سهمیه ست و طف ...

چرا میشه من دایی هام شهید شدن وام جهیزیه ۴ درصد بهشون دادن همشونم بهترین دانشگاه درس خوندن و بدون ازمون استخدام شدن .ولی من سهمیه نداشتم یه رشته پیراپزشکی خوندم و استخدام دولت نیستم . با اینکه خودم تلاش کردم این رشته رو خوندم . درسمم از همشون بهتر بود 

چرا میشه من دایی هام شهید شدن وام جهیزیه ۴ درصد بهشون دادن همشونم بهترین دانشگاه درس خوندن و بدون از ...

میگه قضاوت نکن دیگع چرا متوجع نیسی حرفات همه تهمت و قضاوته 😅😅😂😂

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2706