2752
2734
اره درسته حرفت ولی تو این زندگی تکراری ادم سالی ۲ بارم با کادو بره خونه چیزی از دنیا کم نمیشه

البته ک اینم شرطه

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم سالگرد ازدواج یادم نیست چه برسه به شوهرم نمیدونم‌چرا اصلا این چبزا واسم مهم نیست کلا رمانتیک نبستیم نمبگم بی احساسیم ولی حساس نبستم

بهترین نیستم اما خودمم😍
بنظرم برای سومین سال زوده برای فراموش کردن بگرد ببین مشکل کجاست شاید مشکلی ناراحتی چیزی داره

بیخیال بابا قضیه رو جنایی نکن.نود درصد آقایون این تاریخ ها براشون بی معنی هست.مشکل ما اینکه طرفمون رو با زادیه دید خودمون نگاه میکنیم.

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
2731
چه زرنگی😁ولی من بهش دادم کلی هم سرکوفتش زدم عذاب وجدان بگیره

اخه خیلی زخم خوردم😂😂تجربه شدم

خودشم عقدیم دیگه وقتی همو ندیدیم منم اصلا صداشو درنیاوردم که کادو گرفته بودم و اینا که بیشتر ضایع شم

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
خیلی تو ذوقم خورد اخه من کادو گرفته بودم بعد همه ازم پرسیدن چی خریده برات خیط شدم

عزیزم از اونایی که سراغ کادو رو ازت گرفتن ناراحت شو نه شوهر طفلی ات

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
بابا ول کن من خانوادم تولدمو تبریک نمیگن😂😂چه توقعاتی داریا؟ کی گفته که هر کی تاریخ تولدت یا سالگرد ...

من خواهرم

ادم از ی جاهای باید ارزششو بفهمه باید بدونه براکی عزیزه برا کی نیس

و کی تولدش و این چیزا رو یادش میمونه

من اینقد گریه کردم😑

من برای تولدم خیلی گریه کردم..اصلا روز تولدم همیشه دلم میگیره...از اول شهریور شوهرم میگفت امروز چهارمه ۱۲ روز دیگه تولدته،۱۰روز دیگه تولدته، ولی اون روز یادش رفت،باتبریکای تلفنی فهمید تولدمه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
منم خواهرم همیشه شوهرش براش تولد حسابی میگیره و کادو و فلان و برا سالگردا و اینا. همشم استوری اینا م ...

وای من دق میکنم میبینم بقیه رو کلا چشمم رو بقیه نیست توقع اضافی هم ندارم میگم روز زن سالگرد و تولد یه شاخه گل دستت باشه لعنتی😭

یه شب شوهرم فک کنم زودتر اومد خونه گفت برو تو اتاق منم رفتم ... دیدم هی صدای خش خشو ... میاد ...

اومد تو اتاق گفت لباس مهمانی و خاص بپوش ...کمکت کنم موهاتو درس کنی😳 

گفتم چه خبره ...اومدیم از اتاق بیرون دیدم کیک گرفته و تنقلات و.... تدارک تولد دیده 🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩

ولی تولد من ماه بعدش بود تازه مثلا تولد من ۱۰ ابان بود ۱۵ مهر تولد گرفته بود برام😂

خوب شد کسیو دعوت نکرده بود

نمی‌دونم ممکنه یادش بره یا نه شاید اگر از قبل اصلا نگم به خاطر درگیری و مشغله زیادش ممکن باشه یادش بره من همیشه از قبل درباره‌ش حرف میزنم باهاش که مثلا فلان وقت که سالگرد ازدواجمونه چیکار کنیم چی دوست داری برات بخرم چه برنامه‌ای بریزیم با خوشحالی و ذوق و مهربونی همون روز صبح بهش تبریک میگم یا هر برنامه‌ای که دارم خلاصه نمیشه یادش بره اینجوری خیلی بهتره تا به روم نیارم در حالی که توقع دارم و برام مهمه  بعد اگر یه وقت فراموش کرد که ممکنه پیش بیاد بعد اون روزم به جای خوشحالی و جشن به قهر و دعوا و ناراحتی بگذره