2733
2739
فقط اسم خیابونو میگن میگن قم اخه این گفته انزلی خیلی سر درگمیم

خب اگه به پلیس گفتید قاعدتا باید پیداشون کنن دقیق و دست بکار بشن 😨

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند سالشه؟ اخه مگه گلد کوئيست گروگان میگیره؟ من شنیدم به میل خودشون یه مدت نگهشون میدارن تا مخشون رو شستشو بدن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
چند سالشه؟ اخه مگه گلد کوئيست گروگان میگیره؟ من شنیدم به میل خودشون یه مدت نگهشون میدارن تا مخشون رو ...

پس چرا گوشیش خاموشه😓😓۲۳

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤
ببخشید من اصن نفهمیدم چی نوشتین ساده تر میشه بگین 😶😶😶

میگه برادرش گفته که می‌ره انزلی تو گمرک کار کنه.

بعد دیدن هیچ خبری ازش نیست.نگران شدند،رسیدن به گولد کوییست و گروگانگیری و...

حالا نگرانن که نکنه اونها بخوان از داداششون سواستفاده کنند و با مواد از مرز خارجش کنن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
فقط اسم خیابونو میگن میگن قم اخه این گفته انزلی خیلی سر درگمیم

3 نفر رو میشناسم به اسم کار تو گمرک رفتن شمال واسه کار وکلی هم پول باخودشون بردن 2تاشون برگشتن باچه بدبختی یکیش هنوز فراریه جوونای بیچاره رو با وعده وعید میکشونن سمت خودشون پولشون به باد میره هیچ یکی دیگه رو باید باخودشون ببرن معرفی کنن .خانمی تا برادرت خودش نخواد نمیتونید برگردونید

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2740
پس چرا گوشیش خاموشه😓😓۲۳

کلا شرکت گولد کوییست کارشون قانونی نیست خیلیا روی این شرکت ضرر مالی کردن آخه برادرت مگه نمیدونست

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
پس چرا گوشیش خاموشه😓😓۲۳

بهشون میگن نباید با بیرون ارتباط داشته باشید، انشالله که برمیگرده

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
پس چرا گوشیش خاموشه😓😓۲۳

گوشیشونو خاموش میکنن ومدام جاشونو عوض میکنن تا پیداش نکنید 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
 بهشون میگن نباید با بیرون ارتباط داشته باشید، انشالله که برمیگرده

اخه چراااا😭😭😭😭ب چ دردشون میخوره خیلی حالم بده

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤
3 نفر رو میشناسم به اسم کار تو گمرک رفتن شمال واسه کار وکلی هم پول باخودشون بردن 2تاشون برگشتن باچه ...

احتمالا اونها میخواستند قاچاقی از مرز ترکیه و... رد بشن و برن خارج.وگرنه دلیلی برای بردن پول و... نیست

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706