2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه وحشتناک..

خب پلیس بگید رد سیم کارتاشونو بگیرن میرسن بهشون دیگه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2731

از کجا به گروگان‌گیری زسیدین؟

قم،انزلی ،گمرک ،گروگانگیری ،تجارت مواد مخدر،و...چه ربطی به هم دارند

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
چه وحشتناک.. خب پلیس بگید رد سیم کارتاشونو بگیرن میرسن بهشون دیگه

فقط اسم خیابونو میگن میگن قم

اخه این گفته انزلی خیلی سر درگمیم

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤
از کجا به گروگان‌گیری زسیدین؟ قم،انزلی ،گمرک ،گروگانگیری ،تجارت مواد مخدر،و...چه ربطی به هم دارند

چون گفتن شرکت گلد کوئسته

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤
از کجا به گروگان‌گیری زسیدین؟ قم،انزلی ،گمرک ،گروگانگیری ،تجارت مواد مخدر،و...چه ربطی به هم دارند

منم داشتم سعی میکردم ی جوری بهم ربطش بدم🤐

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
چون گفتن شرکت گلد کوئسته

شرکت گولد کوییست چرا باید برادر شما رو بگیره و زندانی کنه؟

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
اینجور موضوعاتی ک براتون پیش میاد رو نباید همگانی کنید. ممکنه مشکل امنیتی براتون پیش بیاد.تا پلیس ه ...

راست میگی...

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...