2733
2734
واقعان من دارم میسوزم گفتم شاید اینجا کسی براش اتفاق افتاده همش فکر میکنم نکنه کلیه اش رو دراورده با ...

نه همچین چیزی نیست ماجرای برادر شما دقیقا ماجرای آشنای ماست اما حق دارید تا این حد نگران باشید 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اووچقد دلم سوخت واستون هرچند ک چن وقت پیش بد جوری دلمو شکوندی و سخت توهین کردی بهم ولی دلم سوخت ☹☹

😭😭😭ببخشید حلالم کن

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤
پولشو میگیرن ،برادرتم یه مدت گشنگی میکشه بر میگرده ولی خوب نمیدونه الان خانوادش تو چه شرایطین 😳

بدترین شرایط دنیاااا

2731
😭😭😭ببخشید حلالم کن

بهم تو تاپیکت گعتی دهاتی بی خانواده فحش ب خانوادم دادی امدم جوابت بدم تمام تاپیکات قفل بود اون لحظه سپردمت دست خدا😔ولی الان حرفموپس میگیرم ازخدا میخوام برادرتو سالم بهتون برسونه میفهمم حالتو خیلی سخته براش صلوات فرستادم سالم باشه

چندسال پیش فامیل ما رفت حدودا10سال خبر نبود ازش پسره کار پردرامد اداره برق ول کرد رفت

ما از خونوادش سوال نکردیم ک چی شد چی نشد ولی فهمیدیم رفته بود گلدکوییست سردستشون که ی زن بود فرارکرده بود اینا گیرافتاده بودن و پلیس

پسره کلللل دندوناش ریخته بود وقتی برگشت لاغررر

اصن ی چیزی وحشتناکی بود🤦‍♀️

چندسال پیش فامیل ما رفت حدودا10سال خبر نبود ازش پسره کار پردرامد اداره برق ول کرد رفت ما از خونوادش ...

واییییی ۱۰ ساللل کجا بود😭😭😭😭

بهم تو تاپیکت گعتی دهاتی بی خانواده فحش ب خانوادم دادی امدم جوابت بدم تمام تاپیکات قفل بود اون لحظه ...

خیلی دنیام جهنمه همین ی برادرو دارم دنیاااام جهنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بهم تو تاپیکت گعتی دهاتی بی خانواده فحش ب خانوادم دادی امدم جوابت بدم تمام تاپیکات قفل بود اون لحظه ...

منو تو همشه

همشهریم

من یه نفر رو میشناختم که ده سال پیش تقریبا حول و حوش برادر شما سن داشت دوستش بهش زنگ زد گفت یه کار تو مخابرات برات پیدا کردم بیا تهران رفت تقریبا دو سه روز نزاشتن بیاد خونه بهش زنگ میزدیم میگفت اینجام فعلا تا کار رو یاد بگیرم نمیزاشتن بیاد تا قشنگ مغزش رو شست و شو بدن بعدش که اومد به هیچکس نگفت که تو این شرکتهای هرمی عضوش کردن از این و اون پول جمع کرد قایمکی برد اونجا و بعد از یه مدت خودش با هزار بدبختی و ناراحتی خارج شد، به نظر منم برادرتون با دوستش کس دیگه ای الکی گفته برن برای کار اینا هم رفتن و چون سیستمشون جوریه که میگن هرکس میاد باید چندروزی بمونه تا قشنگ شیت و شوی مغزیش بدن حتی روی بعضی ها انقدر نفوذ میکنن تلفنشونم خاموش میکنن که نتونن از کسی مشورت بگیرن و منصرف بشن، این نظر منه انشاالله که زودتر باهاتون تماس میگیره و پیدا میشه ولی شما حتما پیگیری بکنید 

من یه نفر رو میشناختم که ده سال پیش تقریبا حول و حوش برادر شما سن داشت دوستش بهش زنگ زد گفت یه کار ت ...

خداکنه من ک دیگ‌تحمل ندارم😭