2737
2739
عنوان

بیاین توروخدا نزدیک سه ماهه زایمان کردم....

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 78 پست
منم عین شمام  دو ماه نیمه زایمان کردم پریود  نشدم علائم بارداری هم دارم خیلی میترسم

واااای نه😥😥😥😥

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگر نوزادتان، شب و روز فقط با شیر شما تغذیه می‌شود، ممکن است شش ماه یا حتی بیشتر بعد از تاریخ زایمانتان طول بکشد تا پریود شما شروع شود و دوباره علائم قاعدگی خود را تجربه کنید. اگر در کنار شیر مادر، لازم است از شیر خشک به عنوان مکمل غذایی نوزاداستفاده کنید، احتمالاً قاعدگی شما زودتر از شش ماه شروع می‌شود.

اما لازم است بدانید که اثرات شیردهی در شروع قاعدگی زنان پس از زایمان بسیار متفاوت است. گاهی قاعدگی بعضی از زنانی که نوزادشان را فقط با شیردهی از سینۀ مادرتغذیه می‌کنند و شب و روز شیر می‌دهند، ممکن است یک ماه بعد از زایمان شروع شود و عده‌ای دیگر که در کنار شیر خود، شیر خشک هم به فرزندشان می‌دهند، ممکن است تا ماه‌ها بعد از زایمان پریود نشوند.

روزه شک دار نگیر یه تست بده ولی شیر با استرس به بچه نده میگم میشه برا اینکه دختر پسر من 11ماه ف ...

اخه با جلوگیری طبیعی😤

من دوماه و نیمه زایمان کردم کلا سه بار رابطه داشتم پریود نشدم کمرم به شدت درد میکنه جلوگیری هم طبیعی ...

من کلا از اول ازدواجم فقط جلوگیری طبیعی داشتم

جاری من تا نه ماه پریود نمیشد

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
با قرص😭😭 وطبیعی🤦‍♀️

😂😂😂اینجوری که بلوتوث تخمداناتو روشن کنی یکی رد شه باردار میشی🤣🤣🤣

2706