2733
2739

دخترم یازده ماهشه

۸تا دندون داره،انگار با دندون شیر میخوره،نوک سینم درد میکنه چیکار کنم زخم نشه؟وقتی نوزاد بود زخم شد خیلی اذیت شدم😭😭

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

مال من رو زخم کرد یه مدت با اون یکی میدادم

کاریش نمیشه کرد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من ۱۰ماهشه ..۹ تا دندون داره .. من میرم اون دنیا میام و برمیگردم با گازش .. میخوام شیر دهی رو قطع کنم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
پسر منم یتزده‌تموم‌میکنه چهار تا دندون‌داره چرا..اونم‌گاز میگیره جیغ منو دربیاره

دخترم گاز نمیگیره محگم میمکه،بجای لبش سینمو با دندون میگیره وقتی تموم میشه شیر خوردنش نوک سینمو باید از لای دندوناش بکشم بیرون خیلی درد میگیره😭

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
پسر من ۱۰ماهشه ..۹ تا دندون داره .. من میرم اون دنیا میام و برمیگردم با گازش .. میخوام شیر دهی رو قط ...

من بچه دوممه 

پسرم رو دوسال شیر دادم اصلا این مشکلو نداشتم

2738
من بچه دوممه  پسرم رو دوسال شیر دادم اصلا این مشکلو نداشتم

منم پسر دومم هست .. خیلی خیلی بده .. حدا نصیب نکنه 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ ..