2733
2739
عنوان

نظرتون راجع به این قضیه

368 بازدید | 28 پست

به نظر شما میشه باور کرد مَردی که میگه اگه دماغتو عمل کنی قشنگ تر میشی ، دوست داشتنش واقعی باشه؟ مگه دوست داشتن واقعی طبیعتن باعث نمیشه تو طرفت رو شبیه یک معجزه ببینی ، زیباترین ببینیش و بدونِ نیاز به زیباتر شدن ؟

دقیقا همینطوره

ولی کو عشق واقعی؟ 

عشقش واقعی نیست پس

ولی دلیل هم نمیشه که عاشق نباشه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم خیلی فانتزی فک نکن خپ هرکسی زیبایی رودوس داره ذات انسان اینه دلیل نمیشه شمارو دوس نداشه باش منم یکیوباتمام وجودم دوسش داشم ولی دوس داشم عینک نداشه باش میگفتم عمل کنی بهتره 

من شوهرم بهم میگه ورزش کن اندام ت عالی تر بشه

میگم همینی که هستم

میخواستی قبل از خواستگاری ازم بپرسی اهل ورزش هستی یا نه

من اهل ورزش نیستم و نبودم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

خب دوست داره عمل کنی چه ربطی به دوست داشتنش داره

اگه هر روزیه چیزی میگه وازت میخاد یه عمل تازه کنی اونوقت شک کن،اگه فقط یه دماغه سخت نگیر

گیر بیخودی ندید تورو خدا،یه دماغ عمل کردن اینهمه فلسفه بافی نداره

یعنی به نظر شما این حرفش دلیل بر این نمیشه که به دوست داشتنش شک کنم ؟

خدایی کم خودتون و طرف مقابلتون رو خون به جگر کنید

گفته دماغتو عمل کنی قشنگ تری میشی

نگفته که دماغ زشتی داری یا با این دماغ زشتی

2706