2737
2734
عنوان

بچه دوم

238 بازدید | 8 پست

سلام دوستان.کسی هست که با بچه اول قصد بچه دوم داشته باشه .بعد دومیو بخواد پسر بشه که جنسش جور بشه .و خودش شده باشه بدون رژیم و اینا .بنطرتون میشه.اگه کسی شده بهم بگه.من برای چند ماه دیگه میخوام.یه بچه نمیخوام.سنمم بالاس.

من دومیم توی راهه

اولی پسر هست

میخواستم دومی دختر باشه رفتم دکتر گفت توی کار خذا ذخالت نکن صلاحت باشه دختر میده.

الان سونو گفته احتمالا دختره خوشحالم که دست توی کار خذا نبردم و راضی شدم به صلاح خودش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من دومی رو باردارم. بچه اولم ۵ سالشه. و دختره. برای دومی جنسیت خاصی مدنظرمون نیست. ولی همسرم میگه اگر پسر بشه جنسمون جوره😉😂 ولی واقعا بحال من هیچ تاثیری نداره جنسیت جوجم. الانم ۸ هفتم

♥️«‌تُْ∞» قَشنگـ تَرین ریتـمِ تَپـشِ قلبَـمی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دومی رو باردارم

اولی پسر 

گفتن نی نی دختره

توکل بخدا 

ایشالا که سالم و صالح باشن

ولی من ویارم سر دومی فقط شدتش بیشتر بود وگرنه همه چیز شبیه پسرمه

همه میگفتن پسره

اما آزمایش سل فری دادم گفتن ۹۵ درصد احتمالش هست دختر باشه

دیگه موندم هفته آینده سونو آنومالی قطعیش کنه

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2738