2737
2739
عنوان

دانشگاه جزوه نویسی کمکککک

1237 بازدید | 32 پست

من رشتم مشاورس ترم اولم انقد از تحصیلات بد شنیدم با وجود عشق به محیط تحصیلات و و دانشگاه از درس زده شدم و همش فک میکنم چارسال عذاب و جزوه نیسی اخرشم ارشد و بیکاری؟؟؟؟؟ الان چه کنم با جزوه هایی ننوشته زشتم هر استادی یکی دو صفحه گفته من تلنبار شده 😢😢😢 بچه ها فرستادن بنویسم اما من هیچی نمی فهمم میترسم مشروط شم😢

به حرف ها ی دیگران گوش نده دانشگاه برای هر کسی نیازه دنیای قبل دانشگاه با دنیای بعد دانشگاه خیلی فرق داره شخصیتت عوض میشه.یه دوران خیلی خیلی خوب و جذاب به نظر من.اونایی هم بد میگن احتمالا  دنبال بهانه ای برای نرفتن خودشون به دانشگاه 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
به حرف ها ی دیگران گوش نده دانشگاه برای هر کسی نیازه دنیای قبل دانشگاه با دنیای بعد دانشگاه خیلی فرق ...

من رشتم انسانی بود خیلی زحمت کشیدم دولتی بیارم عاشق دانشگاه بودم و هستم میدونی انقد دسدم گفتن درس و دانشگاه بدرد نخور فلان و اینا اصلا بی حس شدم میخونمو اما حس میکنم کارم بی ثمره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رشتم انسانی بود خیلی زحمت کشیدم دولتی بیارم عاشق دانشگاه بودم و هستم میدونی انقد دسدم گفتن درس و ...

نه عزیزم با تمام قدرت برو جلو اطلاعاتت رو بیشتر بیشتر کن اینقدر لذت داره خیلی چیزا رو بلد باشی 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2731

اول راه چه انگیزه ای داری دختر، من دو تا ارشد گرفتم هیچوقت اینقدر نا امید نبودم ارشد دومم مشاوره خانوادس، رشته ی مشاوره که عشقه، خوب درس بخون به جایی برسه تلاشت

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

خیلی خوبه که با علاقه وارد شدی نه اجبار

این طرز فکر آدمها در همه نقاط زندگی هست سعی کن هیچ توجهی نکنی چون بیشتر روی تو تاثیر می ذاره تا خود فرد منفی باف

اگر تلاش کنی و خودتو محدود به دانشگاه نکنی حتما موفق خواهی شد

منم خودم گاهی اوقات بااین اوضاع مملکت هیچ امیدی ندارم اما چون به رشتم علاقه دارم سریع  فکرمو تغییر میدم و دست از تلاش برنمیدارم

اول راه چه انگیزه ای داری دختر، من دو تا ارشد گرفتم هیچوقت اینقدر نا امید نبودم ارشد دومم مشاوره خان ...

مرسی با ارشد مشاوره برام کار پیدا میشه در اینده؟ من خیلی مشکلات مریضی شکست و .. داشتم در این چند افسردگی با ترم یک دانشگاه باهم شده و انگار منه شاد و شنگول همیشه شدم تنبل ..

2738
اول راه چه انگیزه ای داری دختر، من دو تا ارشد گرفتم هیچوقت اینقدر نا امید نبودم ارشد دومم مشاوره خان ...

چه عالی 

چطوری ۲تا ارشد گرفتین یعنی تا ارشد که خوندین  و تموم شد. دوباره کنکور کارشناسی شرکت کردین و بعد ارشد یا فرق داره؟

انقد حرف دیگران روت اثر گذاشته که احساس پوچی میکنی

من یه زن و مادر 24 ساله

رشتم انسانی بود سال 93 کنکور دادم رشته علوم تربیتی دانشگاه پیام نور قبول شدم

ولی نرفتمو همش فکر ازدواج بودم و شغل مورد علاقم که مهمانداری هواپیما بود

خررر شدم که درسمو نخوندم الانم پشیمونم خیلی پشیمونم که چرا اون موقع که شهریه 200 تومن بود نرفتم بخونم دستم تو جیبم باشه حداقل معلم بشم

اونوقت تو دولتی اوردی و تنبلی میکنی

بخون بخون بخون که مث من نشی ووقتی به جایگاه من رسیدی احساس پوچی و پشیمونی نکنی

کاش برگردم عقب...فقط درس خوندن رو انتخاب میکنم...فقط

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜
مرسی با ارشد مشاوره برام کار پیدا میشه در اینده؟ من خیلی مشکلات مریضی شکست و .. داشتم در این چند افس ...

بله اگه خوب درس بخونی و مطالعاتت بالا بشه و کارگاه های کاربردی مثل cbt رو بری حتما موفق میشی،

چه عالی  چطوری ۲تا ارشد گرفتین یعنی تا ارشد که خوندین  و تموم شد. دوباره کنکور کارشناسی ش ...

نه عزیزم اول الهیات خوندم گرایش علوم قرآن و حدیث، بعد از ارشد، دوباره کنکور ارشد دادم ایندفعه مشاوره خانواده،، ارشد مثل دکترا نیست که مجبور باشی حتما با کارشناسی مرتبط باشه، میتونی یه رشته ی جدید کنکور بدی

2706