2737
2734

خودش کارگه حصیر بافی مدیر و معلم برتر بچگی شاگرد اول یه بچه به سرپرستی قبول کرد نمایشگاه خطاطی دوتا بچه دکتر برادرش و عروسش مهندس دخترش نابغه المپیاد اون یکی برادرش کانادا درس میخونه شوهرش بهترین قاضیه😑😑😑😑😑

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید کی هست ؟

سریاله

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

موفقیتای شوهر و دوماد و برادرش چه ربطی ب خودش داره🤔😑

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
2738

زارتو زورت 

اگ یکم دیگه سریال ادامه پیدا میکرد کیمیا جای ترامپم میگرف🔫😑

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
میخواسی صدا سیما غیر این نشون بده؟😨😐😂

یکی نباید شغلش ازاد میشد😂😂😂😂😂😂الانم دارن آزاده رو مسلمان میکنن

موفقیتای شوهر و دوماد و برادرش چه ربطی ب خودش داره🤔😑

اخه نسبتی باهم ندارن😑🤦🏻‍♀️

حالا اینکه فیلمه ولی جوونای اون زمان خیلیا همینطور بودن خالم ده ها مدرک و هنر داره و شغل اصلیش دبیری،فارغ التحصیل دانشگاه تهران،یه چیزی تو مایه های همین کیمیا البته بدون عشق و عاشقی

2706