2733
2734
عه پست شما رو ندیدم عزیزم این رژیم عوارض هم داره؟من شدیدا کم خونم اما اضافه وزن بالایی دغرم می تونم ...

بنظرم بهترین رژیم برای کساییکه اضافه وزن دارن من پوستمم بهتر شد با کتو فقط حیف که مرغ گردن شده گرسنگی اصلااا نداره

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما قبلش چکاب هم شدید ؟

خود کسیکه ازش برنامه گرفتم چون اوایل میترسیدم ازم خاست چکاپ بشم که بعدا مقایسه کنم برا همین چکاپ شدم اره نمیدونستم کبد چرب دارم ولی درمان شد بعد ۶ماه

دوستم کم خونی داره کتو میگیره ۳ماهه

عزیزم اگه با پزشک خاصی مشورت کردی منم راهنمایی کن ...اگه فضولی نباشه می تونم بپرسم چند سالتونه ؟

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
عزیزم اگه با پزشک خاصی مشورت کردی منم راهنمایی کن ...اگه فضولی نباشه می تونم بپرسم چند سالتونه ؟

با پزشک مشورت نکردم فقط تو اینستا برنامه گرفتم الان ۲۲سالمه

خود کسیکه ازش برنامه گرفتم چون اوایل میترسیدم ازم خاست چکاپ بشم که بعدا مقایسه کنم برا همین چکاپ شدم ...

چ نوع رژیمیه؟؟

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2738
خود کسیکه ازش برنامه گرفتم چون اوایل میترسیدم ازم خاست چکاپ بشم که بعدا مقایسه کنم برا همین چکاپ شدم ...

خدا را شکر که هم وزن کم کردید  هم. مشکلاتتون رفع شده.  من که قدمم کوتاهه رسما یه چهار گوشه ام

خب برنامه ت بگو عزیز

مثلا صبح نیمرو و ظهر پلو گل کلمی و مرغ و شبم پیتزا کتویی ولی خب کلی اصول داره که نمک اینقد و روعن اینقد و سبزیجات اینقد و کلاااا اصول زیاد داشت ولی خوشمزه بود

با پزشک مشورت نکردم فقط تو اینستا برنامه گرفتم الان ۲۲سالمه

آخ ببخش خیلی سوال پیچت کردم میشه پیج کسی را که راهنماییت کرده بدی..شاید برای من هم فرجی شد از دست چاقی در عذابم 

آخ ببخش خیلی سوال پیچت کردم میشه پیج کسی را که راهنماییت کرده بدی..شاید برای من هم فرجی شد از دست چا ...

@ketocoach_rejim

برات مفید بود دعام کن البته پیج قبلیش مث اینکه پریدع این جدیده

2706