2733
2739
عنوان

از خانوادم خسته شدم دلم میخواد ازشون فرار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم من عقيدم اينه دختر ازدواج ميكنه به شوهرش مربوطه همه چيز ربطي به خانواده دختر نداره الان من خو ...

عزیزم من مجردم اونا شوهر دارن 

من ک مجردم بهم نمیرسن دارن ب پسرا متاهلشون میرسن دارن حق منو میخورن

2731
عجب پدر مادر بی ملاحظه این  خدا جای حق نشسته تقاصشو پس میدن

واي اين حرفا چيه؟!!! پناه بر خدا تقاص چي بدن ؟!

دلشون ميخواد اختيار زندگيشونو دارن خرج ميكنن

دخترا برن از شوهرشون بگيرند!!!!

عجباا

2740
دقیقاا بابای منم خونه ویلایی داده بشون

خدایی بابام به ماهم فعلا خونه داده نشستیم یکمم تو خرح کمکمون نیکنه اما پسرش یه چیز دگش جونش برا اون در میره من ازش نمیگذره باشه برادرم کم تو خاملگی اذیتم نکرد با اینکه خودم غصه داشتم زن انترش میرفت برادرمو پر میکرد سر من دعوا میکرد منم از اول حاملگی هی میگفتن بچت میمیره دکترا و اخرش مرد و زن اون خوشحال و اون فردا زایمانشه بابام ایناهم پشتش بودن تو دعواها اما خدا از سرشون نگذره زنش برا مردن بچم خوشحال بود وقتی فهمید دختره بچم از حسودی اتیش گرفت چون خودش دوتا پسر داره هی خواهر خدا جا حقه الان بچه اون زنده و فردا دنیا میاد بچه من مرده 

انسانیت تنها یک دین است که پیروان چندانی ندارد
عزيزم من عقيدم اينه دختر ازدواج ميكنه به شوهرش مربوطه همه چيز ربطي به خانواده دختر نداره الان من خو ...

و اینکه متم باحرفت موافقم ولی هر چیزی حدی داره مثلا این درسته زن داداشم عفونت میگره میارش ما ببریمش دکتر؟ اینا یه چیز جنسی ک ب ما ربطی نداره واقعا 

بعد زنش حامله میشه از هفته اول تا هفته اخر ما باید ببریم دکتر خرجشو بدیم بعد من تازه خواستم ۱۰ تومن ناگت بخرم مامانم کلی دادبیداد میکنه سرم ولی اگ جای من نوشون(بچه ها داداشم)بود میبردش هایپر کله هایپرمیخریدن واسش خستم کردن چقدر ببینم حق منودارن میخورن بیشترهم مامانم فرق میزاره تو گوش بابام میخونه

شماتت نمیکنم اما کم منو تو حاملگی عذاب ندادن زنو شوهری چند روز پیش داشت جلوی من پز بچشو میرفت گفتم بخاطر اینی تو دلته بچه نادونم کم جوش نخورد خدا بزرگه نترس ندیدی چکار میکرد میگفت میخای بچه منم مریض کنی گفتم ایشالله خدا مریضت کنه ک اسم مریضی اون بچه ای ک مرده و حتی مادرشم صورتشو ندیده نیاری

انسانیت تنها یک دین است که پیروان چندانی ندارد
خدایی بابام به ماهم فعلا خونه داده نشستیم یکمم تو خرح کمکمون نیکنه اما پسرش یه چیز دگش جونش برا اون ...

عزیزم زمین گرده واقعا هم واسه اون متاسفم انگار حس انسانیت تو بعضی ادما مرده

2706