2703
2553

مامانم فقط فقططط پسراشو میبینه ب اونا میرسه پول دنیارو دارن همشو دادن ب پسراشون واسشون خونه ماشین خریدن ماهانه هم بهشون پول میدن حتی واسشون کار زدن پول لباسا و خوراک خودشونو بچه هاشونم میدن بعد دختراشون تو اجاره موندن هزارتا خونه دارن حاضر نیستن حتی ب خواهرام اجارشون بدن چ برسه مفتی بشینن خسته شدم از این همه تبعیض لطفا توهین نکنید شما جای من نیستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پسر بزرگشون ۳۰سالشه دو تا بچه داره تا حالا واسه بچه هاش سر جمع یه تومن خرج نکرده همش هم مامان بابای جوگیرم میدن حتی پوشاک بچه هاشو میخرن پول زایمان زنشم بابام میده اون روزی هم زنش عفونت کرده اوردش خونمون بازم مامانم بردش دکتر از جیب خودش

2714

هی خواهر تو خانواده ماهم همینه دلم پره چی بگم من به نون شب محتاجم اما بابام به برادرم خونه زمین دوتا ماشین داده نمیگم کمک نمیکنه میکنه اما در حد خوراکی اونم خیلی سر من دعوا رو میکنه

انسانیت تنها یک دین است که پیروان چندانی ندارد

عزيزم من عقيدم اينه دختر ازدواج ميكنه به شوهرش مربوطه همه چيز ربطي به خانواده دختر نداره

الان من خونم اجاره اي هست بابام دو تا خونه داره يكيش لوكس گذاشته واسه داداش مجردم يكيشم اجارست و من و شوهرم عارمون ميشه بگيم به بابام....

الان بابام مغازه داده داداشم كار كنه واسه خودش و من اصلا توجهي بهش نميكنم

چون شوهرم بهم فهمونده كه من خودم زندگيمو ميسازم و به باباي خودم و خودت مربوطي نيست و ذره اي چشم داشتي ندارم

شما و خواهرات وظيفه شوهراتون و خانواده شوهرتونه كمك كنند و زندگيتونو بسازيد 

نه پدر خودت 

البته نظر من اينه 

2706