2733
2739

نه خداروشكر و گرنه عذاب وجدان ولم نميكرد

قربونش برم تا دست شوهرم ناراحت  ميشم ميگم كاش بميري

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ارزو ک نه،،ولی دو نفر رو مطمئن بودم جوانمرگ میشدن و هیچوقت کسی از ته دل واسشون امرزش نمیخاد،،خیلی زودتر از چیز ک بشه باورش کرد مردن..یه مدت ب یکی خیلی حسودی ک نه ولی حرص موقعیتش رو میخوردم ک مرد،،

نه ولی پدربزرگم تو یه دعوا که واقعا گناهی نداشت و یه جوون بهش هتک حرمت کرد و بدجور قلب شو شکست ، نفرینش کرد و سال دیگه یه مریضی سخت گرفت و مرد طرف ، حتی حلالیت خواست قبل مرگ ولی پدربزرگم قبول نکرد....خیلی تلخ بود

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

من یه جورایی.

خانواده همسرم خیلی پرش میکردن که زنتو چک کن صبح تا شب خون تنهاس .مثلا چک کنه یه وقت من زیر ابی نرم.

دعا کردم سر دخترش بیاد 

چند وقت بعد خاله شوهرمو با دوست پسرش تو حموم مچشو گرفتن .

یه جورایی دلم خنک شد.

ن چون اول انرژی منفیش دامن خودمو میگیره 

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
2740

پدر شوهرم بد جور رید بهم.کلی تشر رفت و فحش خییییلی بدجور.اون هم کی؟وقتی تازه ۵روز زایمان کرده بودم و به شدت حساس شده بودم.به شدت دلم شکست.اصلا هم حق باهاش نبود و تهمت بهم زد.انقدر گریه کردم و سپردمش به خدا.کاااااملا سالم بود.رفت بخوابه سرشو گذاشت رو بالشت مرد.احساس میکنم  آه کشیدم اون طوری شد.

دخترم دنیامه  

وای من قبلنا با نامزدم دعوام شد بعد بلند بهش گفتم خدا نگذره ازت وای غروبش تصادفی در حد مرگ کرد الان شوهرمه و هر وقت اعصبانیم میکنه خیلی حرف بهش میزنم ولی بعدش میگم خدا به حرفام گوش ندیا اعصابم خورد بود ی چی گفتم 😂ولی کلا آرزوی مرگ 

گناه بزرگیه تا اونجایی که میتونی ببخش

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین

من تا حالا ارزوی مرگ کسی رو نکردم ولی درحال حاضر از خدامیخوام کسایی که به ناحق دارن حق و سهم مارو میخورن هیچ خیری ازش نبرن چون بخاطرزجر زیادی  کشیدیم

برای تو برای چشم هایت، برای من برای دردهایم، برای این همه تنهایی    ای کاش خدا کاری کند 
میشه بگید کی بود؟!

يه فاميل

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706