2733
2739

خدا بزرگه خداااااایاااااااااااا🙏🏻💙💚🌹

خدایا غیر ممکن زندگی همه رو ممکن کن الهی آمین یارب العالمین 🙏🏻💙💚🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگار همین دیروز بود😍

8/8/88

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2731

از این ستون به اون ستون فرجه 

تااااا اون روز هم خدا بزرگه بندش رو ناامید برنمیگردونه 

شماهم اگه اعتقاد نداری لااقل به عقاید دیگران احترام بزار با اون ایموجی خنده کسی رو ناامید نکن 

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩
2738

براش تاپیک زدم که زودتر از موعد بهش رسیدم

قانون جذب یعنی توکل به خدا،یعنی ایمان به اینکه خدا بهترینا برای ما میخواد مهم اینه ما هم بخوابم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

فقط اون ها که تو این روز برنامه ریختن زایمان کنن خیلی دلم میخاد بفهمم چرا چی گیرشون میاد و چه فرقی داره خیلی برام مهمه

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  

امید داشتم عقد برادرم باشه😔😔😔

اما

۹۹/۸/۹پدرم اسمونس شد  و ۹۹/۹/۹دقیقا یک ماه میشه صورت ماه اش را ندیدم و سر به تیره تراب گذاشته.

لطفا دوست داشتید براش فاتحه بفرستید حاج رمضانعلی فرزند حاج حسین

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

روز تولدمه۹٫۹٫۹۹،🙄🙄

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰
امید داشتم عقد برادرم باشه😔😔😔 اما ۹۹/۸/۹پدرم اسمونس شد  و ۹۹/۹/۹دقیقا یک ماه میشه صورت ماه ...

عزیزم خدا رحمتشون کنه😔😔😔😔

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
2706