2733
2734
عنوان

اگه کسی توی نمازاش مشکل داره یا فکر میکنه ارتباطش با خدا کمرنگ شده....

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این روزا ب خاطر مشکلی ک پیش اومده برام خیلی با خدا صحبت میکنم ولی هر چی ازش نشونه میخام بهم نمیده نکنه دگ ولم کرده؟😢

چن سالی میشد دوس داشتم نماز بخونم دعا کنم قران و..منتظر ی بهونه بودم 

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
2738
من، نمازها رو با حال خوب نمی خونم، خوابهای آشفته میبینم، امیدم و ایمانم کم شده

اگه نمازاتو اول وقت بخونی خیلی خوبه . شما سعی کن شب جمعه ها یکم دعای کمیل بخون حتما معنیشم نگاه بنداز . یکم دعاخوندنت رو هم بیشتر کن حالت خوب میشه

من قبل ازدواج کم و بیش میخوندم بعد هزدواج ول کردم انقد نخوندم تا سری قبل تو دورهمی دوستام یکی که اصلا بهش نمیخورد نماز بخونه گفت من ی مدت خوابای بد میدیدم شروع کردم ب نماز خوندم بقدری حالمو خوب کرد که دیگه ترکش نکردم منم یدفعه تلنگری زد بهم الان دوهفته س شروع کردم نماز میخونم همش دعا میکنم باز سرد نشم ادامه دهر بشه دیگه فقط نماز صبح نمیخونم چون با قرص خواب ساعت ۲میخوابم بخوام بیدار شم دیگه خوابم نمیبره بخاطر خوابم خیلی مشکل دارم بدبختی نمیشه قضا شو خوند؟

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
این روزا ب خاطر مشکلی ک پیش اومده برام خیلی با خدا صحبت میکنم ولی هر چی ازش نشونه میخام بهم نمیده نک ...

نه نشونه که خیلی بعیده خدا باید نظر کنه حالا بعضیا میگن ما نشونه دیدیم شاید خودشون به معنی نشونه گرفتن و نشونه نبوده!! نشونه رو خیلی کم به اولیا خدا شاید نشون بدن . ما که نباید فقط واسه مشکلات و اینا نماز بخونیمو دعا کنیم باید برای خوده خدا عبادت کنیم . نشونه هم ندیدی اشکال نداره وظیفه خدا که نیست نشونه نشون دادن!! نماز خوندن و روزه گرفتن بهونه نمیخوادش بیا من بهونه میخوای من بهت میگم برو بخون از همین الان خوبه؟  

اگه نمازاتو اول وقت بخونی خیلی خوبه . شما سعی کن شب جمعه ها یکم دعای کمیل بخون حتما معنیشم نگاه بندا ...

من سال 98 مادرم رو از دست دادم، ناگهانی، 8 ماه بعد بعد چند سال ناباروری، باردار شدم  ، هفته 6 سقط شد، وقتی فهمیدم باردارم هرشب نماز شب میخوندم و ذکر زیاد میگفتم، بعد اون سقط دیگه خیلی حسی به نماز و اینا ندارم، میخونم ولی حال خوبی توش ندارم

میخوام بخونم ولی نمیتونم عذاب وجدان دارم😔😔😔

شما شروع کن بخون عذاب وجدانه هم میره کم کم . برای واجب دیگه عذاب وجدانه معنی نداره حالا یکم شاید اونم شایدا برای مستحبات بشه یه کاری کرد!!

نه نشونه که خیلی بعیده خدا باید نظر کنه حالا بعضیا میگن ما نشونه دیدیم شاید خودشون به معنی نشونه گرف ...

اخه میدونی من الان چندین ساله نخونده بودم ادم انگار روش نمیشه و منتظر ی چیزیه ک ارداش قوی بشه و گر ن قلبا دوس داشتم بخونم 

اخه قبلا بهم نشونه داد ولی از طرف امام رضا 

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
من سال 98 مادرم رو از دست دادم، ناگهانی، 8 ماه بعد بعد چند سال ناباروری، باردار شدم  ، هفته 6 س ...

پس نماز رو بخاطر بچه میخوندی؟ اون خدایی که بهت اون بچه رو داده بازم میتونه بهت بده اگر به صلاحت باشه و اگر بخواد . نماز و عبادت رو فقط برای خوده خدا انجام بده . انشالله هر چی خیره برات پیش بیاد امتحانت بوده ازش سربلند بیرون بیا شکست نخوریا

2706