2737
2739
عنوان

بیاین از چیزای کوچیکی که حالتونو خوب میکنه بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 111 پست

کاش میتونستم برم ماساژ صورت بگیرم، نمیدونم چی برداشت میکنید ازین حس، اما چون کسی رو ندارم مدت خیلی زیادیه دست کسی بم نخورده، مساله جنسی نیاد تو ذهنتون، دلم نوازش میخاد، تو این دنیا نوازش رو شاید بشه آدمای تنها در قالب ماساژ بخرن🙃

❤ 🇵🇸❤ ، منتظر آقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این وقت شب بخوابم و بیدار شم حس خودکشی بهم دست میده   چجوری میتونی وقتی هوا تاریکه از خواب ...

نمیتونم نمیذارن بخوابم منتظرم زودتر شب شه برم بخوابم دوباره😤

♡...be soft but not weak
2728

اقا من کرفس دوست ندارم بعد امروز کرفس داشتیم اما برای من سالاد ماکارونی درست کرده بودن 

با اونی که غذا درست کرده بود قهر بودم سرشم خیلی شلوغ بود ولی بازم یادش مونده بود یه چیز دیگه درست کنه

خوشحال شدم 😐❤

کاش میتونستم برم ماساژ صورت بگیرم، نمیدونم چی برداشت میکنید ازین حس، اما چون کسی رو ندارم مدت خیلی ز ...

ماساژ صورت چطوریاس؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
اقا من کرفس دوست ندارم بعد امروز کرفس داشتیم اما برای من سالاد ماکارونی درست کرده بودن  با اون ...

حالا بنده خدا درست کرده که

من بودم اشتی میکردم باهاش

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2738

چ تاپیک قشنگی اسی❣

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

آرایش کردن

لاک زدن

عطر زدن

ست کردن لباس

خرید کردن ...

گوش کردن آهنگ با صدای بلند 

و اینکه خبرش اگه یه زنگ بزنه هم خیلی خوشحالم میکنه ولی اتگار خر شده خرررر .. بدرک میرم یه دوست بهتر ازون پیدا میکنم 😂😁 والا

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
چ تاپیک قشنگی اسی❣

فدا

گفتم یکم خوشحال باشیم خب چیه همه همش تاپیکای ناله میزنن و بدبختی

وقتی برم . خرید .😄 . خندیدن بابام . 

تاب بازی 😂 . آهنگ شاد . گرفتن . وسایل .‌حجابی . مثل ساق دست های رنگیو گیره های روسری . و تلق هایی که هیچوقت نمی پوشمشون . 😂😂 وقت گذروندن . با دوستام . هرجای دنیا که باشن . وقتی . قند مامانم .‌نرماله .... . وغیره جات ....😁

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 

از خرید کردن مخصوصا کیف و کفش

موسیقی گوش دادن

چیپس و کرانچیو ماست موسیر اینا هم خیلی حالمو خوب میکنن😋

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
2706