2733
2739

ادم با گند زدن تو هر چیزی جاو شوهرش ابروش نمیره من اینقدر گند زدم که بخوام بگم 70 تا صفحه پشت رو برات با فونت 12 مینویسم همش با ذوف گفتم اشکال نداره نه اونم گفته نه ولی درباره غذاهام که خراب شده میگه حیف نعمت خداست بخوریمش

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
یه کاری نکن ازت امتحان اسم شیرینی های فرانسوی بگیرما 😂 سخت ترین تنبیهی که می تونم بکنم  اسم ...

آقا میگم من چیز خوردم 🤣🤣🤣🤣قبوله

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا میگم من چیز خوردم 🤣🤣🤣🤣قبوله

آره قبوله 😂😂😂😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2731
من یه با قرمه سبزی بدون لوبیا پختم😖😖 یادم رفته بود موقع سرو دیدم ای بابا لوبیاش کو😂 هیچی دیگه ...

منم راضی بودم یادم بره نه ک غذام خام باشه😔

برفا خدا بگم چیکارت نکنه🤣🤣🤣🤣🤣

بگو ایشالاااااا فرزندان بیشتری به من عطا کنه 😌

راستی داستان دو روز عاشقی رو خوندی؟ 😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
😂چیزی نگف؟؟اتفاقا کوفته ی منم طول کشید و برنجاش سفت مونده بود دیگه اصلا درست نکردم از پارسال میترسم

من وقتی داشتم میکشیدم چون دیدم از هم نپاشیده بود گفتم خو حتما خوشمزه شده بعد هی میگفتم فقط خودت زن گرفتی کدبانو فلان ببین چه کردم😭😂فداش شم گشنش بود ذوقم کرده بود بردم سر سفره رفتم لیوان بیارم دیدم اولین لقمه رو خورد دومی تو دهنش مونده بود میگفتم خوبه نمیتونست حرف بزنه😂😂😂😂بعد یه عالمه ترشی گذاشت تو دهنش و اب خورد گفت اره خوشمزست خودتم بیا.لقمه ی اول کشیدم کنار گفتم این چرا نپختس.گف نمیدونم زن فقط زن خودم کدبانو😂😂😂😂😂بعد بخاطر من هی میگفت بخوریم طوری نیس من ترسیدم بخاطر گوشت نپختش جمعش کردم

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2738
منم راضی بودم یادم بره نه ک غذام خام باشه😔

فدای سرت...مهم نیست عزیزه دل..شوهرم با اینکه حساسه بابته غذا ولی یه خانومی گیرش اومده که غذاش اکثرا بیمزه ان😅😅😄😄

ولش بابا دل شاد باشه ....تا باشه از این سوتیا

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
من وقتی داشتم میکشیدم چون دیدم از هم نپاشیده بود گفتم خو حتما خوشمزه شده بعد هی میگفتم فقط خودت زن گ ...

😂😂😂بنده ی خدا همین ک هیچی نگفته قدرشو بدون

ساعت 4 نصفه شب داشتم واسه تولد داداشم کیک درست می کردم

خلاصه که کیک 3 طبقه آب شد سقوط کرد روم... 

دیگه وقتی اون صحنه رو دیدم رفتم بیدارش کردم 

با دستای خامه ای و لاشه های کیک سوپرایزش کردم 😂😂😂😂😂😂😂😂

اوووه اره بابا😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😂چیزی نگف؟؟اتفاقا کوفته ی منم طول کشید و برنجاش سفت مونده بود دیگه اصلا درست نکردم از پارسال میترسم

عزیزم کوفته قبل اینکه بزاری تو آب جوش حتما سرخش کن ن از هم جدا میشه و ن هم موادش خام میمونه 

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 
من که همه غذاها و گند میزنم اونم هی تعریف می‌کنه 😶

شوهر نمونه 😂

2706