2733
2734
عنوان

کیا پاسیو دارن ؟ حیاط خلوت

1339 بازدید | 12 پست

چجوریه چیا داخل گزاشتین 

چجور طراحیش کردین؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
هیچی توش نذاشتم 

خالی ؟ 

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من جفت آشپزخونم هیت . اونو کردم آشپزخونه مخفی . گاز گذاشتم توش  فرشش کردم و آشپزیمو اونجا انجام ...

منم گاز اضافه دارم  یعنی اونجوری خوبه ؟

یا چمن مصنوعی و حوض کوچیک و گل اینا بزارم خوبه؟

اره ازش هم خوشم نمیاد خونه قدیمی طرح کاشی ش هم دوتا زن و مردن دارن ساز میزنن و.‌

چرا کلشو گل جمع کن قشنگ میشه چمن مصنوعی بزن

منم گاز اضافه دارم  یعنی اونجوری خوبه ؟ یا چمن مصنوعی و حوض کوچیک و گل اینا بزارم خوبه؟

خب بستگی داره ک کجای خونه هست . مال من جفت آشپزخونه بود و ب درد هیچ چیز دیگه نمیخورد 

اگه جفت پذییراییت باشه ایده خوبیه حوض و چمن

ی صلوات مهمونم کن ....
2738
خب بستگی داره ک کجای خونه هست . مال من جفت آشپزخونه بود و ب درد هیچ چیز دیگه نمیخورد  اگه جفت ...

پذیرایی پنجره بزرگ داره ب اونجا میخوره 

از آشپزخونه هم در داره میری توش

با داشتن مبلمان و لوازم مناسب ، حتی کوچکترین پاسیو می تواند به یک مکان خصوصی و جذاب تبدیل شود. این ایده ها را امتحان کنید تا پاسیوی کم استفاده خود را به مکانی خلوت برای خندیدن و سرگرمی تبدیل کنید. چیزی بهتر گذراندن یک شب آرام تابستانی در بیرون و تماشای آرام غروب آفتاب یا سرگرمی گروهی با دوستان نیست. زندگی در فضای باز بسیار پرطرفدار است اگر می خواهید فضایی اختصاصی در نظر بگیرید که بتواند محل نشستن ، صرف غذا و حتی آشپزی را در خود جای دهد، دو گزینه محبوب ایوانها و پاسیوها هستند. یک ایوان از نظر فیزیکی به قسمت بیرونی خانه شما متصل است ، در حالی که یک پاسیو معمولاً از خانه شما جدا شده و در زمین تعبیه شده است.

عکس و ایده های زیبا از ایوان و پاسیو

مجموعه اسپرلوس دکور با سالها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت برای شما اجرا کند. با خرید و یا ساخت محصولات چوبی، شما یک فضای زندگی لذت بخش دارید که تمام ایده ها و خلاقیت های دکوراسیون منزل چوبی شما را نشان می دهد. بهترین چیز در مورد تزئینات چوبی این است که می توانید به راحتی دکوراسیون خود را آنگونه که می خواهید ایجاد کنید. لازم نیست که طرح ها به صورت پیچیده باشند. فقط چیزی ایجاد کنید که متناسب با دکوراسیون فعلی فضای زندگی شما باشد.

پوشش پاسیو : https://tehrannoorgir.com

نورگیر کوپل تولید شرکت تهران نورگیر از دو قسمت پایه ( فایبر گلس ) و حباب ( اکرولیک خارجی ) و در سایز ها و اشکال متنوع می باشد.

استفاده بهینه از حیاط خلوت به صورت اتاق و آشپزخانه و فضای سبز با استفاده از پوشش نورگیر ( کوپل ) مانع از نفوذ آب باران و گرد و غبار و حشرات می باشد . شامل سیستم جک دار بازشو جهت تهویه هوا و یا تردد بر روی سقف می باشد .

نورگیر یک پارچه از جنس ورق پلی کربنات ( نشکن ) دارای سطح نوردهی % 100 تولید این نورگیر برای اولین بار توسط شرکت تهران نورگیر تولید و به ثبت رسیده است.

پوشش سقف استخر به صورت متحرک و ثابت می باشد.استفاده از استخر در تمام فصول سال

ورق پلی کربنات مناسب برای بکارگیری در گلخانه ها، شیشه، پل های عابر، پاسیو و ... می باشند. ورق پلی کربنات چندجداره در ابعاد و رنگ های مختلف توسط شرکت تهران نورگیر قابل ارائه است

برای پوشش پاسیو : https://tehrannoorgir.com از تهران نورگیر بخواهید.