2733
2739
جبران کن حتماهم جبران کن!!!!!

چشم

😩

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جبران کن حتماهم جبران کن!!!!!

عوضش تو کریستالام دراومدم

۱۲ نفررو یک و خورده ای گرفتم

به خودم دلداری بدم یکم😑

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
اوه چیا خریدی تو که شده ۲۰۰ تومن

فرش چهار تا دوازده دو تا نه متری یه دونم برا آشپزخونه ۱۲ متری فانتزی

وسایل برقی آشپزخونه همه سامسونگ هستن قیمتشون خیلی بالا بود

تخت خواب و وسایل اتاق هم گرون شد

چینی ۳۶ نفره و چینی ۱۲ نفره و چینی ۲ نفره

آکروپال ۲۴ و ۶ نفره ست دونفره

کلی وسایل برنز ک خیلی هستن از تزیینی ها و گلدون و میز کنسول و بوفه و ساعت

کلی خرت و پرت در کابینت

هنوز مبل و اینا هم نگرفتم 😂😂😂

2728

شهریور 98

کل جهازم 80 تومن

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
اخه اگه ندیم خانواده شوهر پشتمون حرف میزنن..البته همسرمم موافقه میگه بریم بقیشو خرد خرد میخریم ولی ب ...

من سال 96 با 50تومن کل جهیزیمو خریدم ، لباسشویی یخچال گاز تلوزیون  با شوهرم بود ، خدا کمکتون کنه واقعا

فرش چهار تا دوازده دو تا نه متری یه دونم برا آشپزخونه ۱۲ متری فانتزی وسایل برقی آشپزخونه همه سامسون ...

چه خبره دختررر؟؟؟

من خودم یه سرویس ۱۸ نفره چینی گرفتم،بعد از ۳ سال هنوز دو دستشو حتی از کارتنش درنیاوردم.اونهمه مگه مهمون میاد خونت؟

چه خبره دختررر؟؟؟ من خودم یه سرویس ۱۸ نفره چینی گرفتم،بعد از ۳ سال هنوز دو دستشو حتی از کارتنش درنی ...

من تک دخترم

مامانمم هر چی میخره کمه بابامم از اینستا چیزی میبینه سفارش میده😂😂😂

نه خیلی هم نمیاد اما خب میاد تقریبا در حد ده نفر شاید

خونه بزرگه خب باید پر بشه😂😂

2738