2733
2739

خواهرم امروز زایمان کرد..

بچه سومش

الان دوتا پسر داره و یه دختر

خدا حفظشون کنه خیلی دوسشون دارم عاشقونم مخصوصا این آخری که خپل مپله خوشمزه س..

۳ ماه پیش من زایمان کردم دختر دومم رو..

اولی ۳.۵ ساله و بیش فعاله...

هیشکی سر زایمانم عکسنزاشت وضعیتشوتبریک بده..عمه هام بعد دوماه اومدن دم در یه ۱۰۰ تومن دادن رفت..شوهرم یه دسته گل نخرید..😔هیچکس ذوق و شوق نداشت حتی شوهرم.....هیچکس فکرم نبود...زنگ نزد که چیکار میکنی...هیچکس حتی یه تعارف نزد که بیا دخترتو ما‌بگیریم شوهرت‌حواسش به تو باشه...

واسه خواهرم همه چی متفاوت بود...همه دست به دست هم دادن بچه هاشو نگه داشتن شوهر خواهرم کلا در بیمارستان نشسته...مرتب همه‌درگیر زنگ زدنن همه نگرانن همه به فکرشن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماشالا تو و خواهرت فعالین 

😐مگه بچشو شما نگه میداری؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2740

وقتی زایمان کردم دخترم شبش نفسشرفت و بستریش کردن ۳ روز اونجا بودم...مادرشوهرم بعد۳ روز زنگ زد تازه...تنه دست گلی‌نه محبتی بعد ۳ روز که خودم دست تنها موندم بیمارستان رسیدم خونه شوهرمو مامانم گرفتن خوابیدن..

من موندمونوزادمو دختر ۳ سالم 

تا اومدم استراحت کنم همونروز همه رسختن سرم تو کرونایی ۳۰ نفر اومدن...حالا مامانم قدغن کرده کسی نیاد خطرناکه😔

😢چقدر درکت میکنم گلم منم نه ماه بارداریم روزی نبود مادرم گریم نکنه بعد رفت یه شهر دیگه میگفت بچم (آبجیم) تنها اعصابش خرد میشه نزاشت آخ بگه، دردش اینجاس به هیچ کس نمیشه گفت😥

خدایا شکرت🌹