2737
2739
عنوان

سقوط اونس جهانی طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 45 پست
چون جای قیمت طلا باید قیمت مایحتاج دنبال کنی مرغ شده کیلو ۳۵ درصورتی که مثلا طلا اومده پایین

بله بالا خره همه داریم تو یه ملت زندگی میکنیم اگه گرون باشه واسه همه گرونه دیگه تاسف گفتن نداره عزیز

خیلیا هستن سرمایشون طلاس خوب معلومه باید براشون مهم باشع

😂😂😂اسگل جان هفته پیش مرغ ۲۴ بود و طلا ۱۲۰۰ الان طلا۱۰۶۴ ولی مرغ ۳۵ مخت کار بندازی میفهمی

اسگول خودت و طایفه ی شماست بی تربیت

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی این قیمت مرغ و طلا رابطه عکس دارن؟ جوک سال🤣🤣🤣

چقدر خودتون میزنید به اون راه

یعنی این تدبیر .... است

طلا ارزون کردم هرکی خریده میرع میفروشه، ،دوباره گرون میکنن،،هم پول میره دستشون چون من و صما ارزون میفروشیم گرون میخریم هم دوباره مایحتاج گرون میکنن چون دلار و طلا رفته بالا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
بله بالا خره همه داریم تو یه ملت زندگی میکنیم اگه گرون باشه واسه همه گرونه دیگه تاسف گفتن نداره عزیز ...

تاسف داره

چون همینا که میگی الان طلاشون ارزون میفروشن،،۴ ماه دیگه دوباره کم کم طلت میره بالا میرن تز پولدارا میخرن و سرمایه دار میشه اون پولدار

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731
اسگول خودت و طایفه ی شماست بی تربیت

اتفاااقا شمایی که نمیدونی چی داره سرت میاد

😂😂😂اسگل جان هفته پیش مرغ ۲۴ بود و طلا ۱۲۰۰ الان طلا۱۰۶۴ ولی مرغ ۳۵ مخت کار بندازی میفهمی

پوکیدم از خنده منم گفتم سکه از ۱تومن رفت ۷ تومن بعدش گفتن کم کردیم دوسال شد ۴ تومن بعد پرواز کرد۱۶ تومن گفتن کم میکنیم و الان کردن ۱۰ تومن بعدش میکنن ۲۰ تومن بعد میگن کم میکنیم و میکنن ۱۵ تومن و این چرخه برای اسگول کردن ما ادامه دارد!!

تاسف داره چون همینا که میگی الان طلاشون ارزون میفروشن،،۴ ماه دیگه دوباره کم کم طلت میره بالا میرن ت ...

دیگه چاره نیس و همه هم اینجوری نیستن و واقعا کسایی هستن که مجبور میشن حتی تو این قیمت ارزون بفروشن وگرنه از خوشیشون نیس

پوکیدم از خنده منم گفتم سکه از ۱تومن رفت ۷ تومن بعدش گفتن کم کردیم دوسال شد ۴ تومن بعد پرواز کرد۱۶ ت ...

دقیقا منم همین میگم

الان طلا ارزون کردن بدبخت بیچاره میفروشه،پولدار میخره

چند ماه دیگه دوباره گرونش میکن،،دوباره ما میریم قیمت بالا میخریم پول میره تو جیبشون

درکنار اینا اقلام اصلی هم میره بالا چون طلا و دلار رفته

2740
اتفاااقا شمایی که نمیدونی چی داره سرت میاد

خفه شو اصلا تو تاپیک من نظر نده خیلی بی ادبی

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
دیگه چاره نیس و همه هم اینجوری نیستن و واقعا کسایی هستن که مجبور میشن حتی تو این قیمت ارزون بفروشن و ...

کاش نفروشن

مثل اون موقع که بورس فروختن و افت کرد

خودشون خودشون بدبخت میکنن

خفه شو اصلا تو تاپیک من نظر نده خیلی بی ادبی

😂😂😂😂😂👋👋

از خوشیشون که نمیفروشن  مجبور میشن

مشکل هنینه پول خورد و خوراک میدن طلا و دلار و بورس تا میره تو سود

این چیزا برای پول پس اندازه

سلام عزیزم این بحث در مورد این تاپیک نیست..یک جا خوندم که گفتید رحم تون دوشاخه بوده ودوقلو به دنیا آوردیم ..من هم دوشاخه ام خیلی می ترسم شما دوشاخ شدید بودید یا خفیف ...زایمان زودرس نداشتید