2737
2734
عنوان

سقوط اونس جهانی طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 45 پست
چرا عزیز متاسف

چون جای قیمت طلا باید قیمت مایحتاج دنبال کنی

مرغ شده کیلو ۳۵ درصورتی که مثلا طلا اومده پایین

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا متاسفم براتون طلا بشه هزار تومن هم مهم نیست،   مهم مرغ ۳۵ هزار تومتی که ی کارگر نمی ...

واسه کی متاسفی؟؟؟

بچه ها چیکار کنن خب؟

اینا مرغوگرون کردن؟

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

اینجا هرکالای مصرفی که گرون شده هیچ وقت ارزون نشده ربطی به طلا و دلار نداره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
ماهم برا شما متاسفیم که رابطه ی این چیزا رو با هم متوجه نیستی

😂😂😂اسگل جان هفته پیش مرغ ۲۴ بود و طلا ۱۲۰۰

الان طلا۱۰۶۴ ولی مرغ ۳۵

مخت کار بندازی میفهمی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

چشم نزنی حالا🙋

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738
واسه کی متاسفی؟؟؟ بچه ها چیکار کنن خب؟ اینا مرغوگرون کردن؟

نه عزیزم ولی انقدر همه دنبال قیمت طلا هیتن،،بالاییا اون اوردن پایین بقیه چیزا بردن بالا

طلاها از دست بدبخت بیچاره ها جمع میکنن،،دوباره زلا هم میبرن بالا،،و به دنبال اون بقیه چیزا