2737
2734
عنوان

خانوما بیایین پسر دختر عمه بابام

122 بازدید | 11 پست

خانوما من وقتی 14سالم بود این اقا خوشش اومد ازم خواستگاری کردن بدون اینکه خانواده م با من درمیون بزارن جواب رد دادن ایشونم چند ماه بعدش با یه خانومی ازدواج کردن یکی دوسال پیش به من گفتن چنین چیزی بوده  الان چند سال گذشته و ایشون بچه هم دارن ولی چون ارتباط دارن خانواده ها هنوز که هنوزه پیگیر من هستن من بدم میاد خودم هزارتا هدف واسه زندگیم دارم خدا شاهده اصلا بهشون فکر هم نمیکنم ولی اعصابم خورد میشه این حرکات ورفتارای ایشونو میبینم قشنگ مشخصه خانومشونو با من مقایسه میکنند از هر نظر خانواده ما سطحشون بالاتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی که هز دختر بچه ۱۴ ساله خواستگاری کرده مغزش معیوبه😐

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728
۱۴ سالت بوده چشمش دنبالت بوده، الان بچه داره باز چشمش دنبالته؟ سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره😁

اصلا این چیزا تو خانوادشون عیب نیست اگه درست خونده باشی گفتم باباشون3تازن گرفتن بدم میاد حس بدی بهم دست میده خانومش گناه داره

2738