2737
2739
عنوان

دلم خیلی شکست

84 بازدید | 8 پست

امشب دلم خیلی شکست خیلی ازیکی که خیلی دوسش داشتم خیلی زیاد برام دعا میکنیم حالم بده😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قوی باش دختر درد قوی ترت میکنه😌💪

اینهمه درد نه😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
ازکی

ازونی خیلی دوسش داشتم😞

چرااا؟چیکار کرده مگه؟؟

هیچی گفت اگه یه شب اومدم گفتم معذرت میخوام وبلاکت کردم رفتم ناراحتونشو

2738
هیچی گفت اگه یه شب اومدم گفتم معذرت میخوام وبلاکت کردم رفتم ناراحتونشو

وااا دلیل این کارش چیه؟

بخند شاد باش💜:) بزار بفهمن قوی تر از دیروزی🙆🏻‍♀️🦄  .............. با قوانین خودت زندگی کن❤🖇 .....در قلب من جاودانه ای🥺❤