2737
2734
عنوان

خواننده یا بازیگری بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1758 بازدید | 39 پست
باید تمام نت هارو و سبکارو واز همه مهمتر تمرینات زیاد داشته باشی..من اینارو از همسرم که مدرس و استاد ...

تمرین ای روزهای منم اهنگ جدایی حمیراس .هر روز به عشق تمرین سرحااال از خواب پا میشم ،هر چی سخت تر ،چالشی تر لذت بخش ترررر😍

((دین من انسانیت است))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا ...من از هر آهنگی خوشم بیاد حفظش میکنم و هی میخونمش خیلی حس خوبی میده بهم فقط حیف

نگووو حییف ،حیف چی آخه ،خداروشکر زنده ای سالمی میتونی تو مسیر ارزش هات حرکت کنی،به دیگران هم کاری نداشته باش،هر کسی ارزش های خودشو داره تو زندگی ،همه که نباید مثل هم فکر کنن❤🌹

((دین من انسانیت است))
2731
این که حروم بشی یا نشی مسولیتش با خودته 

خب چاره ای نیست عزیزم خانوادم مذهبی آن خودمم حالا نه خیلی ولی بازم یه اعتقاداتی دارم ...گفتم برم مولودی و روضه و اینجور چیزا رو یاد بگیرم ولی مامانم میگه چون مانتویی هستی جالب نیست و باید چادر سرت کنی برای اینجور کارها منم بیخیال شدم

خب چاره ای نیست عزیزم خانوادم مذهبی آن خودمم حالا نه خیلی ولی بازم یه اعتقاداتی دارم ...گفتم برم مول ...

الان خوانندگی چه ربطی به مذهب و اعتقادات داره ؟؟!!!!

ما تو جامعه ای زندگی میکنیم که اعتقاد نداشته باشیم هم طبق قوانین اینجا باید یه چیزهایی رو رعایت کنیم ،مثلا الان استاد اوازم خانم هست ،چون تو اموزشگاهی که میریم طبق عرف اینجا خانم به خانم تدریس میکنه،تمرین هاتم که تو خونه اس

((دین من انسانیت است))
2740
تمرین ای روزهای منم اهنگ جدایی حمیراس .هر روز به عشق تمرین سرحااال از خواب پا میشم ،هر چی سخت تر ،چا ...

چه خوب..موفق باشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥