2737
2734

بچه ها من عنوان تاپیک نوشتن فال احساسی یعنی مربوط به مسائل احساسی بعد کلی کامنت اومده نیت غیر احساسی کردن یا مثلا میگم ازدواج نیس باز اومدن در مورد ازدواج صحبت کردن

۱.توی تک نیت ازدواج نمیوفته 

۲‌.نیت رو درست بنویسید خیلی ها اسم ننوشته بودن یا مثلا نوشته بود تو دلم نیت کردم😐

۳‌.من از این به بعد روز هایی که انرژی ام بالاست تک نیت میذارم اینجا فقط حتما باید صلوات بفرستید واسم در غیر اینصورت مدیونید بهم

۴‌.اگر کسی از تاپیک قبلی براش فال گرفتم و الان اینجاست بگه راضی بوده یا  نه❤❤

حتما بگید بهم 

خدایا شکرت❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسمم محدثه پتولد اردیبهشت .. اسم عشقم افشین متولد آذر ‌‌ راجب این حسش ب من بگو .. راجب رابطمون آینده ی رابطمون هرچی راجب رابطمون هست بگو 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

واسه منم فال میگیری؟

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2738
خواهش میکنم عزیزم راضی بودی ؟نظرت برام مهم هست❤

منم فال میگیرم

شما چه نوع فالی میگیری؟

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
همین الان یه خانومه تا روت موکل داره میگیره هنوز ج نداد بهم خیلی میترسم دعاکنید راست بگه😭😭😭منتظرم ...

خیلی با کسایی که موکل دارن فال نگیر سنگینی و انرژی منفی میاد تو زندگیت 

خدایا شکرت❣
2706