2737
2739
عنوان

خواهشا بیایین،،، افزایش قد کودک دوساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 31 پست
پسرای منم دوسالشونه ۸۳ قدشونه .حالا شما هم ژنتیک اینجوری ولی اگه میخوای قد بلند بشه شیر و لبنیات خوب ...

مرکز بهداشتم گفت شیر و تخم مرغ ولی بااین کرونا دکتر نبردم

توو چ سنی باید بردش؟؟

نمیدونم دختر منم قدش کوتاه بود از ۵ سالگیش هردکتری بردم بیشتر دکتر کودکان میبردم نتیجه ای نداشت بعد پارسال که ۱۰ سالش بود یه دکتر تو تهران معرفی کردن بردم اونجا دکتر میگه خیلی دیر آوردی بلوغش شروع شده اما خدا رو شکر باز با آمپول خیلی تغییر کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی به نمودار زرد هم نرسیده دیگه سبز پیشکش

والا من دوسالگی دقییییق بردمش متخصص اطفال.اونم نه یه دکتر،دو تا دکتر بردمش.82بود هر دو گفتن اوکیِ اوکیه!!

نگران شدم منم الان چرا🥺

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
نمیدونم دختر منم قدش کوتاه بود از ۵ سالگیش هردکتری بردم بیشتر دکتر کودکان میبردم نتیجه ای نداشت بعد ...

عوارضی ندارن این آمپولا؟؟؟توو چ سنی باید ببریم بچه رو؟

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
2728
نمیدونم دختر منم قدش کوتاه بود از ۵ سالگیش هردکتری بردم بیشتر دکتر کودکان میبردم نتیجه ای نداشت بعد ...

چقققد خوب، پس راهی هست امیدوار شدم، دکتر غدد امپول داد؟

والا من دوسالگی دقییییق بردمش متخصص اطفال.اونم نه یه دکتر،دو تا دکتر بردمش.82بود هر دو گفتن اوکیِ او ...

شما هم‌بچتون پسره؟ خودتون و همسرتون قدتون خوبه؟

ضرر ندارن این آمپولا؟؟؟توو چ سنی باید ببریم بچه رو؟

ضررشو نمیدونم از دکتر هم پرسیدم چون سینه هاش هم رشد میکرد گفت خیلی زوده خدایی نکرده از بلوغ زودرس سرطان سینه میگیرن باید آمپول بزنیم اگر هم نزنیم که قدش کوتاه میمونه شما هم پرس و جو کن ببین کی ببری خوبه اما به نظر من دو سال که تموم شد میتونی ببری

عوارضی ندارن این آمپولا؟؟؟توو چ سنی باید ببریم بچه رو؟

عزیزم مرکز بهداشت ب من گف دوسال و‌نیمش شد اوردیش اگ خوب نبود ببر دکتر غدد، و اینکه تخم مرغ و لبنیات بخوره، تخم مرغ روزی یکی، گفت شیر با بادوم کلسیمش بیشتر میشه گف اینارو بهش بده، میخوام بریزم مخلوط کن شیر و بادوم ببینم میخوره هرروز بدم بخوره

2740
چون دیر بردم تنها راهش آمپوله هر روز میزنم اگه زودتر میبردم با دارو خوب میشد

مرسی عزیزم ک وقت گذاشتی، ان شاالله دختر شما هم قدش خوب رشد کنه، ولی دختره نگران نباش، اگ بچه منم دختر بود کمتر غصه میخوردم

مرسی عزیزم ک وقت گذاشتی، ان شاالله دختر شما هم قدش خوب رشد کنه، ولی دختره نگران نباش، اگ بچه منم دخت ...

اخه عزیزم دختر یا پسر فرقی نداره که حداقل باید نرمال باشهدختر من  کلاس پنجم بود هر کی میدید میگفت اول یا دومه

دختر شما سنش برا ورزش خوبه بفرست والیبال یا بسکتبال

اتفاقا تصمیم داشتم بفرستم درست زمانی که ما بردیم تهران  دکتر کرونا شروع شد الان از ترس کرونا نمیتونم بفرستم الان فقط تو خونه بارفیکس میره

اتفاقا تصمیم داشتم بفرستم درست زمانی که ما بردیم تهران  دکتر کرونا شروع شد الان از ترس کرونا نم ...

اره الان ک‌نمبشه با این کرونا، بارفیکس هم خیلی خوبه، ازین تورای بسکتبال هس بگیرین بزنین ب در بپره، مرکز بهداشت میگف پریدن و طناب زدن باعث میشه زانو تحریک شه قد رشد کنه