2737
2739

از نظر من قبل از 30 واقعا ازدواج زود هست البته این نظر کلی هست چون برای خودم بعد از 35 احتمال داره تصمیم به ازدواج بگیرم و درباره بچه دار شدن به نظر خود شخص بستگی داره و خیلی از افراد به عنوان اینکه زمانی بتوانند والد هم باشند ازدواج نمیکنند

کاربری دوم من هست....  به عقیده من بهتر است آدم تلخکام باشد ولی بداند، تا اینکه خوشحال باشد و فریب‌خورده.( )💪🏃‍♀️🎶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من برا بچه ۳۵ رو زیاد میدونم فاصله سنی بین مادر بچه زیاد میشه

منو مامانم فاصله سنیمون ۳۴ ساله

خیلی باهم خوبیم خیلیم پایه اس مامانم 😆

فداش بشم من 

ابنا همش به دل ادم ربط داره من ادم میشناسم ۲۰ سالم عین پیر زناس 

دل باید جوون باشه

به قول شوهرم سن فقط ی عدد باید دلت جوون باشه

خواهرشوهرم با مامانش تفاوتشون ۱۸ ساله ولی باهم مچ نیستن 😐 همدیگرو درک نمیکنن 

ابنا همش حرف 

باید ادم دل و روحش شاد باشه و جوون

به افتخار همه دل جووووووووونا👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
اگر از سرزمین نی نی سایت میپرسی ۱۲ سال بهترین سن ازدواجه ۱۳ هم بچه🤗 جدی میگم!کافیه تاپیکای دوستان ...

ازدواج کلا افتخار نیس ن ۱۶ سالگی ن ۳۶ سالگی

حالا یکی دیگ ازدواج میکنه یکی دیگ خوشه یا سخته محدود میشه یا نمیشه موفقه یا ن

من عده دیگ رو درک نمیکنم ک سعی دارن بگن ن تو ن کم ازدواج کردی بدبختی

....‌
2738
دقیقا 

بخدا من اصلن قبول ندارم سن بره بالا بچه اوردن سخته حوصله ادم نمیکشه

اینا همش در وهله اول به قلب و روح ادم بستگی داره و بعد  درک و فهم پدر و مادر از بچه داشتن و مسیولیت پذیری وکمک به همدیگه و بعدش به وضعبت مالی 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
کسی به شما گفت بفرما تو ؟؟؟ بفرما بیرون

تاپیک عمومیه خودم دوس داشته باشم جواب میدم نداشته باشم رد میشم به کسی ربطی نداره تاپیک زدی که جواب بدیم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706