2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به خود فرد و شرایطش داره من هجده سالگی ازدواج کردم و بیست یک سالمه یه پسر دوماهه داره خیلی راضیم خداروشکر 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

من مبگم بهترین زمان ازدواج برای دختر بالای ۲۷ یا ۲۸ سال

و برای مرد بالای ۳۰ سالگیش

واسه بچه ام باید طرفین به درک و فهم از هم رسیده باشن بعد بجه بیارن

ولی بازم این چیزا به ادمش بستگی داره 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2731
2740
ازدواج ۲۷ به بعد بچه ۳۵به بعد

۳۵ به بعد تخمک کیفیت نداره دیگه

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

اگر از سرزمین نی نی سایت میپرسی ۱۲ سال بهترین سن ازدواجه

۱۳ هم بچه🤗

جدی میگم!کافیه تاپیکای دوستان نی نی سایتی رو یه ورق بزنی ک چقدددرررر ازدواج زود رو افتخارشون میدونن

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!
2706