2733
2734
عنوان

مرد مغرور حق به جانبی که همش ناز میکنه رو باید چه کار کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه اون اشکال نداره دیگه چاره چیه😂

ار پس 😂😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

سعی کن باهاش قهر نکنی 

کلا زن ارومی باش منم دیدم متاسفانه قهر کنی نمیاد جلو اصلا و کلا جوری طا میکنه که خودت به غلط کردن بیفتی بااینکه مقصره !!!!

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2731

با راهکار های زنانه باحرف زدن قانع کردن انقدر بحث کن ک ب نتیجه برسی تو بحثا قانعش کن جوری محبت کن ک قدربدونه ن ک بگه وظیفته هرمردی نقطه ضعفی داره بگرد پیداش کن و درستش کن.. فقط دست خودته درست کردنش چون ت زنشی عاشق واقعیش کن.. 

❤️
فکر کنم بهتره واقعا چون من یکم تند میرم دیگه اون می‌خواد اتیش بزنه منو

اره دیدم از این مردا

اگه تو یذره عصبی شی اون صد برابر بدترش رو میکنه

کلا نمیتونی هیچکاری کنی جز اینکه همیشه اروم باشی و لبخند به لب و ساکت

وگرنه کار بالا میگیره و همه چی داغون میشه

اینجور مردا ازت شخصیتی بسیار اروم میسازن 😂😂 در کل خوبه بنظرم 😄😄😄😄

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2738
بی محلی مقابل به مثل رو ۹۰ درصد مردا جواب نمیده فقط با محبت و با پنبه سر بریدن میشه به راه آورد

مثلا چیکارا کنم

خیلی محبت میکنم

اما خب .. خیلی بد لج

یعنی یه بدی رو ببینه صد تا خوبی رو نادیده میگیره

چرا تو یه همچین مواردی دنبال سیاست می گردید؟ 

غرور بی جا حق به جانبی این ها ناشی از تربیت و محیط خانواده است و برای برطرف شدنش چاره ای جز اصول روانشناسی نیست 

باید ریشه یابی و حل بشن البته توسط متخصص 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

شوهر منم همین بود

فقط بی محلی جواب میده، منظورم قهر و دعوا و.... نیست، فقط باید حس کنه دیگه برات مهم نیست

اونم نه یه روز و یه هفته، حداقل ۶ ما تا یه سال، وقتی به این نتیجه برسه که داره از دستت میده تازه مهربون میشه

که البته بعدشم نباید خیلی مهربون بشی، یکم شل میکنی، دوباره که داشت پررو میشد دوباره بی محلی

با راهکار های زنانه باحرف زدن قانع کردن انقدر بحث کن ک ب نتیجه برسی تو بحثا قانعش کن جوری محبت کن ک ...

اگه فضولی نباشه میشه بگی شما چه نقطه ضعفی از همسرت گیر اوردی؟

بحث آموزشه :)

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی
اشکال اینه که من با اینکه خوبم اما خیلی متواضعم🤦🏻‍♀️متنفرم از کلاس گذاشتن

همین دیگه  

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
سعی کن باهاش قهر نکنی  کلا زن ارومی باش منم دیدم متاسفانه قهر کنی نمیاد جلو اصلا و کلا جوری طا ...

دقیقااااااا

وای چقدر حرفمو فهمیدی

اما خب مگه میشه

با اینکه مقصره

جوری رفتار میکنه که انگار من مقصرم که اون اذیتم کرده

2706