2733
2734
عنوان

چرا آخه من نمیدونم چی میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 23 پست
کدومه ؟! 

عنوانش همینه اسمشونم 

دختر_گرانبها

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روم نمیشه که بگم اجازه بدن بیان ک اصلا ببینم طرفو

باید روت بشه اول و اخر چی

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2728
22و نیم

من الان دارم به سی می رسم

از بیست هی دوستم شوهر شوهر کرد توجهمو جلب کرد 

خواستگارم زیاد داشتم ولی نپسندیدمشون

یادمه چه قد هم سن و سال تو بودم الکی استرس شوهر کردن و ازدواج و اینا داشتم... حیف اون روزام واقعا!

الان برگردم به سن تو قدر جوونیمو بیش تر می دونم و واسه خودم بیش تر کیف می کنم

نه این که خوشی نکردما... ولی همون یه ذره غصه هم که گاهی می خوردم الکی، برگردم عقب دیگه نمی خورم

انقدر سریع می گذره عمرت که خودت نمی فهمی

یه بخشیش هم حق داری تاثیرات هورمونیه و القای اطرافیان...

ولی از من می شنوی تا می تونی لذت ببر

کارایی که دوس داری بکن، از داشته هات لذت ببر

خودش بخواد، قسمت باشه، میاد برات...

تو هنوز خیییلی جوونی، غصه نخور گلم، درست می شه

من الان دارم به سی می رسم از بیست هی دوستم شوهر شوهر کرد توجهمو جلب کرد  خواستگارم زیاد داشتم ...

احساس میکنم افسرده شدم، از یه طرف حس میکنم اگه کسی باشه کنارش ممکنه حالم بهتر شه از یه طرف میدونم با این حالی ک دارم هیچ کس نمیتونه تحملم کنه 

من اصلا یا ندیدمشون یا چندین سال میگذره، بعضی هاشون خودشونم ندیدن، بخدا 14 سالگی ی خواستگار داشتم عا ...

منم دقیقا همین جوریم یکی بود خیلی خوب بود به حدی که مامانم که هیچی نمیگه داشت واسه داییم میگفت بعد بابام یه جوری به شوخی پرسید میای شوهرت بدم اون لحظه فقط میتونستم بگم نه😐 تازه یکی بود کلا خبر دار نشدم دختر خاله ام بعدا گفت یکی بود انقدر خوب بود هرکسی آرزو می‌کرد کاش باهاش باشه بعد مامانت گفت نه زوده طرف هم دو سال منتظر موند بعد رفت زن گرفت😕 به نظرم به شوخی اگه میتونی بهشون بگو من که حتی با شوخی هم نمیتونم😑

2738
احساس میکنم افسرده شدم، از یه طرف حس میکنم اگه کسی باشه کنارش ممکنه حالم بهتر شه از یه طرف میدونم با ...

نه این طور نگو... هیچ کس حال اش دائمی نیس

چه حال خوبش، چه حال بعدش

خودت ببین مگه چی داری که می گی نمی تونه تحملت کنه؟؟

بنویس و تو طول زمان اصلاحش کن یا کم ترش کن

شاید اعتماد به نفست اومده پایین و الکی عیبای معمولیتو داری تو ذهنت بزرگ می کنی

ولی اول خودتو دوس داشته باش بعد یکی دیگه...

این جوری خیلی بهتره