2703
2553
عنوان

چرا آخه من نمیدونم چی میخام

205 بازدید | 23 پست

دلم یه خواستگار خیلیییییی خوب و مهربون و نزدیک به ملاک هام میخام، از نظر روحی واقعا نیاز دارم. خیلی وقته از نظر روحی بهم ریختم حس پوچی دارم

خواستگار زیاد دارم ولی تا 4 ماه پیش مامان گ بابام با هم ردشون میکردن به بهانه اینک ذهنم درگیر نشه

البته خواستگارهام خیلی فاصله دارن از ملاک هایی ک دارم، جدیدا چند مورد خوب پیدا شده برای اولین بار مامانم نظرمو پرسید ولی روم نمیشه، یعنی اینقدر عصبانی میشه که من نمیتونم بگم آره، لاقل بزاره بیاد ببینم طرف رو.... 

از یه سمتی هم دوست دارم فقط رو درسم متمرکز شم و به هدفام برسم ولی واقعااا نمیشه نمیدونم چرا

حس میکنم دیگ هیچ وقت مثل اون آدم قبل نمیشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم اگه الان نتونی نیاز و خواسته ات رو با مادرت مطرح کنی پس کی ؟بگو نیاز به همسر و همراه  دار ...

متاسفانه الان به هیچ وجه نمیتونم بگم، مامانم از چند جهت تحت فشاره

باید بالاخره با مادرت صحبت کنی و خاستگارات رو به شما بگه شاید با ملاک هات جور باشن

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2714

اسی جان تاپیک دخترگرانبها ججوری ازدواج کردم و موفق شدم رو بخون

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
باید بالاخره با مادرت صحبت کنی و خاستگارات رو به شما بگه شاید با ملاک هات جور باشن

تازه جدیدا میگه فلانی خواستگاری کرده تو رو، تا 2 ماه پیش اصلا نمیزاشتن من بفهمم 

تازه جدیدا میگه فلانی خواستگاری کرده تو رو، تا 2 ماه پیش اصلا نمیزاشتن من بفهمم 

الان خوبه بهت میگه توهم نظرت رو بگو و قشنگ بسنج

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
چه قدر خانواده ات شبیه منن🙄 یه جوری میپرسن ازم که باید بگم نه اصن نمیشه گفت آره بذار آشنا بشیم 😐

من اصلا یا ندیدمشون یا چندین سال میگذره، بعضی هاشون خودشونم ندیدن، بخدا 14 سالگی ی خواستگار داشتم عااااالی، اصلا نزاشتن بیان خونه یعنی تا حالا هیچ کس موفق نشده بیاد، بعدش ک دیدنش میگفتن به به چ پسر خوبیه

متاسفانه الان به هیچ وجه نمیتونم بگم، مامانم از چند جهت تحت فشاره

خوب انشاالله یه  فرصت مناسب پیدا کن شاید وقتی ببینه آنقدر دوستش داری و غیر اون کسیو برای تصمیم و کارهای مهمت ترجیح نمیدی فشار و ناراحتیش هم کمتر شه 

2706