2733
2734
بله.خواهر من یکساله میزنه .همیشه عاشق لاک بوده.میگه با خودم و خدا کنار اومدم هم لاک داره هم نمازش تر ...

ببخشیدولی استغفرالله خداروگول میزنه؟؟؟وقتی بعدحیض غسل پاکیش رو‌نمیتونه بگیره چه جوری پاک میشه نمازمیخونه؟؟؟اینم جدیدامدشدهرکی کاشت ولاک داره میگه خودم میدونم وخدای خودم

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

واقعا نمیفهمم  اون هایی رو  که با لاک وضو میگیرن و غسل میکنن ،بعد میگن خودمون میدونیم و خدا 🤔🤔🤔

خوب هر چی یه قانونی داره دیگه برای وضو هم نباید لاک داشت خدا رو هم مسخره کردن بعد میگن دلمون پاک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی آب به یه انگشت دست یا پا برسه کافیه؟؟؟؟

نههه دست که نهه

پا رو میتونی به انگشتاش بزنی، ولی به انگشت بزرگ اولیه نزنی فقط، بعد موقع مسح از همون انگشته بکش تا وسط پات بیار

میتونی از دفتر مرجع تقلیدتم بپرسی 

لاک نمازی هم که ی لاکایی هست با دست کشیدن پاک میشه، میتونی بزنی، موقع وضو پاک میکنی راحت 

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
2728
واقعا نمیفهمم  اون هایی رو  که با لاک وضو میگیرن و غسل میکنن ،بعد میگن خودمون میدونیم و خد ...

والامنم حرفم همینه ایناخودشون روگول میزنن یاخدارو☹️

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
ببخشیدولی استغفرالله خداروگول میزنه؟؟؟وقتی بعدحیض غسل پاکیش رو‌نمیتونه بگیره چه جوری پاک میشه نمازمی ...

دیگه این چیزا بین بنده و خداس.حق الناس نیست 

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
والامنم حرفم همینه ایناخودشون روگول میزنن یاخدارو☹️

بعد منت سر خدا هم میزارن ما نماز میخونیم ،این رو قبول دارم ما نمیتونیم بگیم کی پیش خدا عزیز تره ولی این یدونه تو ذهن من نمیگنجه لاک و کاشت ناخن و نماز 😐😐😐

2740
دیگه این چیزا بین بنده و خداس.حق الناس نیست 

خب خدا از قبل حرفش رو زده گفته با لاک نمیشه وضو گرفت ،دیگه قرار نیست خدا بیاد شخصا  در خونه ی تک تک بنده هاش رو بزنه بگه با لاک نمیشه وضو گرفت 

خب خدا از قبل حرفش رو زده گفته با لاک نمیشه وضو گرفت ،دیگه قرار نیست خدا بیاد شخصا  در خونه ی ت ...

استارتر پرسید منم گفتم خواهرم اینجوریه.حوصله بحث دیگه هم ندارم .

لطفا ریپلای نکن دیگه

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
من به پاهام همیش لاک میزنم، انگشت اخریمو نگه میدارم برا وضو لاک نمازی هم هست برا انگشتای دست

گلم منم همه ناخن پاهام جز اخریها رو لاک بزنم میشه بعد پری غسل بگیرم با همین وضعیت؟

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
گلم منم همه ناخن پاهام جز اخریها رو لاک بزنم میشه بعد پری غسل بگیرم با همین وضعیت؟

نه گلم برا غسل نمیشه لاک داشت

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
2706