2733
2734
عنوان

دخترم مدفوع نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 42 پست
اتفاقا امروز بردمش نکرد

خب پوشکش کن . کارشون بکنه. گناه داره

دوباره باز کن

با خودت ببرش دستشویی ببینه یاد بگیره

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهرزاده منم اینجوری بود سرپا پی پی میکرد توی دسشویی واز پی پیش میترسید😅خودتونم باید بشینین سرپا بالا سرش واینستین و زمان زیادی رو باید بزارین اوایل همین وضع

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

دخترمن ازاینکه نگاهش کنم خجالت میکشه

چشمهام میبندم تاپی پی کنه !سه ساله اس

میگم هروقت کردی بگومامان چشمهاشوبازکنه ،بعدهم میگم اگه پی پی توبکنی جایزه شکول یعنی شکلات بهت میدم😄یبوست داره ،باتشویقی مگه کاری بکنه

2738
دخترمن ازاینکه نگاهش کنم خجالت میکشه چشمهام میبندم تاپی پی کنه !سه ساله اس میگم هروقت کردی بگوماما ...

جایزه میگیره اما کاری نمیکنه 

مستاصل شدم دیگه چیکار کنم 

اینم وقتی پوشک بود میرفت گوشه ها کارشو میکرد

میترسه پی پیش بیاد تو دستشویی بریزه میخواد او پوشک کنه

دختر منم بار اول ک دید گف لولو اما صندلی فرنگی واسش بذار ببرش تو حمام یا دستشویی رو واسش بادکنک بزن و حواسشو پرت کن بعد بگو دیدی چیزی نیست

شیاف چی؟ چیکار کنم؟

عزیزم میتونی سیاف گلیسرین بگیز بزنی پشتش فورش دسشویی میکنه

پسر منم بار اول خیلی ترسید بگو ترس که نداره مثلا وقتی کرد بگو حالا باهاش بابای کن مثلا ی عروسکشم ببر بگو مثلا ببین عروسکت نمیترسه توهم بابای کن باهاش رو پسر من جواب داد

عهههه پوشک کنم

ببین اکثر بچه ها از پی پی شون میترسن

این یه چیز کاملا طبیعیه و فقط با صبر میشه حلش کرد

باید پوشکش کنی اون بچه داره اذیت میشه

باید صبر کنی تا بتونه با پی پی کنار بیاد

پس فکر میکنی این خارجکیا واسه چی جشن پی پی بدون کمک پدر و مادر میگیرن

منم میشینم یک ساعت فایده نداره راضیم سر پا بکنه والا

به اون مرحله سرپا هم میرسه وبعد هم نشسته البته اینم بگم خواهرم تابستون از پوشک گرفتش میبرد توالت حیاط وکامل شلوار بچه رو درمیاورد سخت بود خیلی سخت اما بلاخره بعداز چند ماه تقریبا راحت شد

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
جایزه میگیره اما کاری نمیکنه  مستاصل شدم دیگه چیکار کنم  اینم وقتی پوشک بود میرفت گوشه ه ...

جایزه رواول بهش نده 

بگوشکلات داریم اگه انجام بدی بهت میدم  

من اول شکلات بهش نشون نمیدم واگرکاری نکنه هم بهش چیزی نمیدم

اینطوری مجبوره بخاطرش حداقل یه کاری بکنه

2706