2737
2739
عنوان

دخترم مدفوع نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 42 پست
ب هیچ صراطی مستقیم نیست 

دیگ باید صبر و حوصله بخرج بدی و داد نزنی ک بتر بترسه من دخترمو ک از پوشک گرفتم باز جایی ک میرفتم پوشکش میکردم جیش ک داشت پوشکو درمیاوردم میرفت دسشویی باز پوشکش میکردم

تقریبا همه بچه هایی که من دیدم این طوری بودن،دختر خودمم یه هفته با گریه کارش رو میکرد، باید این دوره هارو رو بگذرونه بعد یه هفته کم کم بهتر شد،دختر من از جیششم میترسید  به سری 10 ساعت خودشو نگه داشت بعد بدنش رو میزد که چرا غیر ارادی داره جیش میکنه،اما به مرور درست شد،فقط باید صبور باشی و سعی کنی از اینکه ممکنه جایی رو کثیف کنه عصبانی نشی

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا همه بچه هایی که من دیدم این طوری بودن،دختر خودمم یه هفته با گریه کارش رو میکرد، باید این دوره ...

نه عصبانی نمیشم 

فقط نمیدونم ب خاطر پی پی پوشکش کنم دوباره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون از دیروز پی پی داره اما نمیکنه

دیگ باید صبر و حوصله بخرج بدی و داد نزنی ک بتر بترسه من دخترمو ک از پوشک گرفتم باز جایی ک میرفتم پوش ...

صبر دارم 

اما پی پی نمیکنه میترسم طوریش شه 

میترسه پی پی کنه

2728
جایزه رواول بهش نده  بگوشکلات داریم اگه انجام بدی بهت میدم   من اول شکلات بهش نشون نمیدم ...

جایزه نمیدم اول 

میگم دستشویی کم بهت جایزه بدم 

دیگه مغزم رو میخوره ک جایزه بده شکلات بده 

ول کن نیست

عزیزم میتونی سیاف گلیسرین بگیز بزنی پشتش فورش دسشویی میکنه پسر منم بار اول خیلی ترسید بگو ترس که ند ...

خوب الان فکر کنم سفت هم هست پیپیش

اذیت نمیشه ب بچه شیاف بزنم؟؟؟؟؟؟

چون تو پوشک پی پی میکنه اما دستشویی نه

منظورم اینه اگه خودش بخواد پی پیش میاد

2738
نه عصبانی نمیشم  فقط نمیدونم ب خاطر پی پی پوشکش کنم دوباره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون از دیروز پی ...

اگر تصمیم گرفتی مستقلش کنی از پوشک ،نپوشون بهش و بگو اگه کارشو نکنه دل درد میگیره

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم