2733
2739
والا من به کسی نمیگم پخمه ولی خب ادم ساده مشخصه دیگه!زود. باوره!فکر میکنه یه چیزی میدونه که بقیه نمی ...

اتفاقن ادم‌ساده بی خیاله تو باغ نیس انگار 

اینا بعید میدونم صفت ادم ساده باشه

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
اینا هیچکدومشون دلیل برای  لایق صفت منفی خاصی بودن نیست .. ویژگیهای رفتاری که ممکنه هر انسانی د ...

منم این کلمه رو به کار نمیبرم 

متنفرم دل کسی رو بشکنم 

اینم از جایی شنیدم خواستم  معنیشو بدونم

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینا هیچکدومشون دلیل برای  لایق صفت منفی خاصی بودن نیست .. ویژگیهای رفتاری که ممکنه هر انسانی د ...

من نمیگم سادگی صفت منفیه فقط طرف زرنگ نیست خودمم در خیلی موارد ساده ام

اتفاقن ادم‌ساده بی خیاله تو باغ نیس انگار  اینا بعید میدونم صفت ادم ساده باشه

منم همین فکر رو میکردم ولی بعد دیدم نه اون ساده ها نمیزارن کسی سرشون کلاه بزاره درگیر زندگی خودشونن این گروهی که من میگم به خاطر سادگیشون بازیچه دست یه عده دیگه میشن که اینجا نمیشه متاسفانه بحثش رو بازکرد

2738
منم این کلمه رو به کار نمیبرم  متنفرم دل کسی رو بشکنم  اینم از جایی شنیدم خواستم  م ...

احسنت عزیزم که شخصیت مودبی داری.🌹👌

بهتر بود که از لغت نامه یا فرهنگ لغت استفاده کنی تا قبح به کار بردن این واژه پیش افرادی که وارد تاپیک شدن نشکنه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

به کسی نمیگم

اتفاقا اونا که خودشون را به پخمگی میزنن بقیه براشون کاراشون را میکنن.همه ش ادا اطواره🤪

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
چاق باشه

چه ربطی به ظاهر داره ؟ حد اقل معنی کلماتو یاد بگیر . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2706