2737
2739
عنوان

کیا دزفول زندگی میکنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2547 بازدید | 68 پست
 من اخر متوجه نشدم دزفول و اندیمشک کجا تموم و شروع میشن 😅

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 حالا تو ک خوبی،من انقدر جغرافیام داغونه🤣

دزفول رو با دورود قاطی کرده بودم میگفتم دزفول برا استان لرستان😂😂😂

چشماش دنیاییه  😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 حالا تو ک خوبی،من انقدر جغرافیام داغونه🤣 دزفول رو با دورود قاطی کرده بودم م ...

جدا!؟ 😅🤣

خودتون برید متوجه میشید اندیمشک و دزفول به هم چسبیدن 

Null
2728
جدا!؟ 😅🤣 خودتون برید متوجه میشید اندیمشک و دزفول به هم چسبیدن 

از دو محله تهران به هم نزدیکترن😄

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
جدا!؟ 😅🤣 خودتون برید متوجه میشید اندیمشک و دزفول به هم چسبیدن 

بخدا🤣🤣🤣یعنی نامزدم دیوونه شده بود از دستم😂

ب هر حال دزفول رفتنم میشه ی تجربه جدید برام تو زندگی😍منکه غیر از تهران و اصفهان‌جایی نرفتم🤭😂بعد نمیدونم منکه غیر این دوتا جایی نرفتم نامزدم از کرمانشاه اومد😂

چشماش دنیاییه  😍
2738
بخدا🤣🤣🤣یعنی نامزدم دیوونه شده بود از دستم😂 ب هر حال دزفول رفتنم میشه ی تجربه جدید برام تو زندگی ...

نگران نباش.

خودت رو به خدا بسپار.

بهترین ها پیش روته ان‌شاءالله.

کلا شهر خوبیه البته بازم میگم غیر از گرمای تابستونش😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
بخدا🤣🤣🤣یعنی نامزدم دیوونه شده بود از دستم😂 ب هر حال دزفول رفتنم میشه ی تجربه جدید برام تو زندگی ...

بله درست میگید یک تجربه جدیده 👍🏻

از نظر وسعت و امکانات شهری با تهران فاصله زیادی داره اما از طرف دیگه مردم خوزستان اکثرا خونگرمند و راحت میتونید باهاشون ارتباط برقرار کنید.

البته امروزه سیستم حمل و نقل انقدر پیشرفت کرده که با صرف زمان کوتاه میتونید از یک قاره به قاره دیگه برید دو نقطه از یک کشور که بماند. 

موفق باشید 🌹

Null
خواهر خوزستانی ها آره اما دزفولی ها و شوشتری ها نه اینطور نیستن

جدا؟!

من خودم خوزستانیم دزفول زندگی نکردم فقط یک یا دوبار دیدن اقوام رفتم

البته ادم خوب و بد تو هر شهری هست انشاالله با انرژی مثبتی که استارتر داره فقط خوبهاشون سر راهشون قرار میگیرند 👍🏻🌹

Null
2706