2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده عزیزم؟

از صب تا شب بهم فحش میده با لفظ های بد با حرفایی ک وقتی میگ خودم دوساعت مات میشم ک مگ واقعا من اینطوریم انقد بهم فحش میده و حرف میزنه ب نفس کشیدنم گیز میده و فحش میده😭😭😭😭

instagram:  @denizmoradi890890
2728
2738

عزيزم تنها ميستي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
چرا نمیشینی‌باهاش حرف بزنی

بخدا همه کار کردم اصلا فایده نداره بخوام ب خواهرامم بگم ی طوری حرف میزنه قانعشون میکنه بخدا با فحشاش میخوابم با فحشاش بیدار میشم همش مسخرم میکنه یبار میگ قیافت مث سرطانیاس یبار میگ ایشالله عقدت ب هم بخوره. ی بار میگ خدا ی کلیه درد بندازه بهت نتونی تا زنده ای از جات بلند شی بعدم ب بقیه میگ اگ بدونین چ فلان فلانی شده اگ بدونین چی شده

instagram:  @denizmoradi890890

وای خدای من چقد مامانای نی نی سایتیا بدن..پس قربونه مامانه خودم بشم ک یه دونست

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

وای خدا حیف اسم مادر

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏

تو بهش محبت کن

بهش بگو‌دوسش داری

بعضی ادما کلا بچه میمونن

من فکر میکنم بیشتر اذیتای ادما از این در مییاد که احساس میکنن کسی دوسشون نداره

تو بهش 

ثابت کن دوسش داری بیین چقدر فرق میکنه اخلاقش

2706